Jak prodat nemovitost za nejlepší cenu? Pomůže realitní kancelář

Když jde o prodej nemovitosti, je dobré vědět, co děláte. A to v praxi znamená, že rozhodně nestačí nafotit nemovitost mobilem a sdílet, kde vás napadne. Tedy není to dostačující v případě, kdy chcete prodat svou nemovitost za nejlepší možnou cenu. V takovém případě je dobré svěřit se do rukou profesionálů, kteří přesně ví, na co se mají zaměřit. Jak to funguje a v čem jsou hlavní výhody spolupráce s realitní kanceláří? To se dozvíte v tomto článku.

Kvalitní prezentace nemovitosti

Naprostým základem, jak prodat nemovitost co nejlépe, je dobrá prezentace. Realitní kancelář Karviná to moc dobře ví, takže hned na začátku spolupráce vytvoří kvalitní snímky či videoprohlídku tak, aby nemovitost zaujala co možná nejvíce lidí.

Prodej nemovitosti za nejlepší cenu

Hlavní výhodou, jakou nabízí spolupráce s profesionály, je možnost prodat nemovitost za aktuálně nejlepší tržní cenu. Realitní kancelář Havířov - RE/MAX Elite Reality 2 dokáže pomoci se stanovením optimální ceny a přilákáním dostatečného množství klientů, aby bylo možné opravdu daný prodej realizovat. Výsledkem tak je klidně rozdíl desítek až stovek tisíc korun v porovnání s případem, kdy si člověk chce prodat nemovitost sám bez pomoci a zkušeností.

Veškerý servis spojený s prodejem

Kolem prodeje nemovitosti je mnoho papírování a formalit, které se potřeba vyřešit správně a ve stanovených termínech. Je nutné ověřit si, že majitel nemovitosti dodal všechny náležitosti. Dále se musí vyřešit rezervační a později i kupní smlouva. Vše samozřejmě připravené s pomocí právníků. Nechybí ani starost o úschovu peněz, aby na sebe jednotlivé kroky při prodeji nemovitosti opravdu správně navazovaly. S tímhle vším vám však naštěstí dokážou pomoci v realitní kanceláři. Takže jděte na prodej nemovitosti chytře a pusťte se do něj společně s odborníky.

Publikováno: 24. 01. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána