Likvidace vozidel může být rychlá a bez starostí

Máte na zahradě parkoviště? Pojďte se zbavit starého auta, na kterém už nejezdíte, a ještě na tom vydělat. Koupili jste nové auto, a to staré již nepotřebujete, nebo dosloužilo? Zbavte se jej se ziskem. Prodat se dá každé auto. Nepojízdné i bourané. Jenom je dobré vědět, jak na to, a která metoda prodeje je pro nás výhodná. Odvézt auto do šrotu není nikdy tím nejlepším řešením. Likvidace vozidel může být vždy se ziskem.

Čemu se při prodeji vozidel raději vyhnout?

Dobré zkušenosti s autobazary má dnes málokdo. Velké si vozí auta ze zahraničí a o české ojetiny, kdy jste obvykle druhým či ještě dalším majitelem, zájem nemají. Malé autobazary vám nedají peníze předem a auto často neprodají ani po roce. Zatím stojí někde na dvoře, bez údržby, stárne a jeho hodnota prudce klesá. Stále častěji prodáváme auta po vlastní linii. Podáme si inzerát, řešíme setkání se zájemci, licitujeme o ceně. Je to zdlouhavé, mnohdy nepříjemné, často bez výsledku. Obvykle končíme na mnohem nižší ceně, než kterou jsme chtěli. A taktéž může tento typ prodeje končit pěkným malérem, protože často zapomeneme, že prodáváme se zárukou. Když pak po půl roce zaklepe na dveře kupující s tím, že má auto závadu a chce jej reklamovat, jsme z toho v šoku. Peníze už dávno nemáme, navíc tuto závadu většinou naše auto při prodeji vůbec nemělo, nebo jsme o ní kupujícího informovali. Mnohdy se však neozve ani kupující, ale rovnou přijde dopis od právníka. Lekneme se a platíme.

Lepší služby existují

Zkuste službu, která se osvědčila mnoha soukromníkům i firmám. Likvidace automobilů Zahotove.cz je unikátní služba, která vykupuje osobní vozidla, dodávky i nákladní automobily. Funguje rychle, spolehlivě, s vyplacením ceny na ruku a bez toho, abyste museli držet poprodejní záruku. Již do 24 hodin můžete mít peníze za svůj vůz, ať jste z kterékoliv části republiky.

Publikováno: 24. 03. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána