Sůl nad zlato? V dnešním světě rozhodně ne!

Rok a půl, kterým jsme všichni společně prošli, nám ukázal, jak se vše může ze dne na den změnit. V důsledku celosvětové pandemie mnoho lidí přišlo o zaměstnání, živnost či firmu, nebo byl dokonce na dlouhou dobu odstaven celý jejich obor. A moudří vědí, že to nejhorší nás ještě čeká: ekonomická krize, inflace. Není divu, že ti z nás, kteří disponují sebemenším kapitálem, by ho nyní rádi investovali, aby se tak zabezpečili do budoucnosti. Proč sáhnout právě po zlatě?

id=

Fluktuace kryptoměn mnoho nových investorů spíše vyděsí, obchodovat s akciemi je stejně nejisté, a ještě k tomu člověk musí vynaložit značný čas a úsilí, aby do problematiky pronikl. Majitelé bytů ke krátkodobému pronájmu si do nedávna mysleli, že jsou za vodou, ale současná koronavirová krize jim řádně zamíchala karty. S investičním zlatem vás žádné nepříjemné překvapení nečeká.

Investiční zlato zakoupíte v mnoha podobách, z nichž nejoblíbenější jsou slitky a mince. A právě ty mohou mít navíc i sběratelskou hodnotu, díky níž se vaše ochrana kapitálu nakonec promění v zajímavý koníček. A nebo také ne, ale i tak po vašich zlatých mincích může být za pár let pěkná poptávka.

id=

Publikováno: 27. 05. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána