Průvodce papírovými ručníky a toaletním papírem pro veřejné toalety

Finanční úspora a zajištění dokonalé hygieny na toaletě je důležitým kritériem pro každého majitele firmy. Zorientujte se v papírových ručnících a toaletního papíru.

Dokonalá svěžest, čistota a hygiena

Jako majitel firmy jistě chcete, aby byla vaše kancelář a celý areál firmy v perfektním pořádku. Protože čisté a upravené prostředí je tou vaší nejlepší vizitkou. Proto je důležité, mít v perfektním pořádku i toalety. Možná právě vy zrovna řešíte, jaké hygienické pomůcky na vaší veřejné toaletě používat. Dopřejte návštěvám příjemný pocit bezpečí. Papírové ručníky jsou nejhygieničtějším způsobem sušení rukou a jsou doporučovány všude tam, kde hraje hygiena klíčovou roli. Zvolte proto řešení pro maximální bezpečnost a hygienu na svých toaletách.

Přejděte na papírové ručníky BioTech

Biotech je skupina hygienických výrobků Papernet, využívající moderní technologii Biologicky Aktivního Tissue Papíru ( BATP ). Jedná se o inovativní papír, obsahující 5 typů přírodních mikroorganismů neškodných pro lidi ani životní prostředí. Při kontaktu s vodou produkují enzymy, živící se organickými látkami usazenými v potrubí a septicích. Důsledkem toho je významné snížení patogenních bakterií a postupné ekologické čištění potrubí.

Jaké papírové ručníky používat?

Pro veřejné toalety doporučujeme používat ručníky papírové skládané. Vyráběny jsou z recyklovaného papíru. K dostání jsou v šedém, zeleném a bílém provedení. Pro pocit luxusu jsou v nabídce extra bílé papírové ručníky, nerozeznatelné od ručníků vyrobených z celulózy. Ručníky jsou také k dostání v mnoha vrstvách. Čím více vrstev mají, tím jsou kvalitnější a savější.

Jaké výhody nabízí toaletní papír BioTech

Rozložitelný toaletní papír je určený pro frekventované veřejné toalety, kde hrozí riziko ucpání potrubí. Toaletní papír BioTech biologicky čistí potrubí od bakterií a usazenin, čímž zamezuje nepříjemnostem v podobě pachů a ucpání potrubí.

Publikováno: 28. 12. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána