Nudí vás vzhled vašeho interiéru? Dopřejte mu polystyrenové kazety!

Moderní doba nabízí nespočet chytrých řešení, jak si zútulnit domácnost. Jedním z nich jsou polystyrenové kazety na strop a stěny. Na první pohled vás uhranou nádherným vzhledem a příjemnou cenou. Polystyrenové prvky jsou praktickou, a přitom designovou dekorací, která se používá nejen v interiérech rodinných domů a bytů. Oblíbili si ji majitelé hotelů i barů. Kazety na strop jsou také estetickým prvkem kanceláří.

Proč kazety na strop?

Stropní polystyrenové kazety mají pestré využití a dodají místnostem reprezentativní vzhled. Bez problémů zakryjí nesrovnalosti stěn a dobře se s nimi manipuluje. Pokud si myslíte, že slouží jen jako dekorace, tak jste na omylu. Jejich výhody jsou mnohem rozsáhlejší. K jasným kladům patří tepelná izolace, odhlučnění stropu, zamaskování prasklin a skulin ve zdi. Jakmile si o nich zjistíte více, budete je chtít hned doma. Kazety na strop vás uchvátí nízkou pořizovací cenou, pestrostí designů a barev, přetíratelností a jednoduchostí práce. Tyto dekorativní produkty jsou lehké jako pírko, a proto se při jejich instalaci nenadřete. Samotná aplikace není náročná a zvládne ji každý muž. Polystyrenové kazety a lišty se stanou nedílnou součástí vaší domácnosti.

Na chodbu i do obýváku

Kazety na strop a stěnu sluší každé místnosti v domě. Velkou parádu udělají na chodbě, v předsíni i obývacím pokoji. Jejich využití nezná hranice. K dispozici jsou polystyrenové modely s okrajem i bez okraje. Díky tomu vám jednotlivé kousky budou ladit a stěna bude celistvá. Pokud oslovíte odborníky, s výběrem vám poradí a vypočítají množství kazet, které bude na daný prostor potřeba. Podívejte se na webové stránky společnosti Lotobox a vybírejte z krásných modelů, jejichž design dá vašemu interiéru nový kabátek. Polystyrenové kazety a lišty zde nakoupíte levně a výsledek bude famózní.

Publikováno: 06. 11. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Lucie Vrána