5 důvodů, proč si koupit šicí stroj značky Brother?

Vybíráte šicí stroj? Pokud ano, na trhu je spousta různých značek i strojů, pro laika je těžké se v tom zorientovat. Jedno je ale jisté – pokud si vyberete šicí stroj značky Brother, budete vždy spokojená! Zde najdete 5 důvodů, proč vybrat právě Brother:

1. Tichý chod

Šicí stroje Brother se dnes prodávají výhradně s rotačním chapačem, kdy cívku vkládáte jednoduše shora, stroj se dobře čistí, průhlednou krytkou vidíte, kolik nitě vám zbývá na cívce, ale hlavně rotační chapač je tišší než starší kyvné, neboli CB chapače, které měly naše maminky.

2. Jednoduchá obsluha

Díky jednoduché obsluze Brothery pravidelně vyhrávají D-testy. Většinu věcí totiž zvládnete a pochopíte i bez návodu (který tam samozřejmě je přiložený a je podrobný). Stroj má u klíčových operací nakreslené obrázky a když ho dostanete na stůl, půjde vám šití zkrátka samo od sebe.

3. Super navlékaček nitě do jehly

Ať už si vyberete jakýkoliv stroj od Brotheru, vždy bude mít nejlepší navlékání ve své třídě. Speciálně stroje řady A a vyšší už mají navlékání plně automatické a stroj navlečete i poslepu a stačí vám jedna ruka. Toto oceňují nejen chráněné dílny – na lepší se (jak známo) rychle zvyká a když si párkrát navléknete Brother, už vás budou horší stroje jen trápit.

4. Spousta drobných vychytávek

Všimli jste si třeba plastového kolečka pod trnem na navíjení spodních cívek? Slouží k oříznutí nitě a navíc nitku zachytí a ta se při cívkování nevymotává. Na boku stroje najdete ořezový nožík, takže nepotřebujete nůžky. Když vkládáte spodní cívku do stroje, zase můžete nit oříznout, aby měla tu správnou délku. Toto všechno jsou sice drobnosti, ale udělají vaše šití příjemnější.

5. Prodloužená záruka na 3 roky

Šicí stroje Brother jsou naprosto bezproblémové, proto na ně značka dává záruku 3 roky bez dalších podmínek. Nemusíte tedy stroj vozit na žádnou placenou servisní prohlídku ani se nemusíte nikde registrovat.

Publikováno: 29. 03. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána