Vyklízení bytů Brno

Chystáte se na stěhování? Potřebujete vyklidit byt? Hledáte spolehlivého partnera? Jaké služby nabízí vyklízení bytů Brno? Vyklízení bytů Brno společnosti Dymas lze využít jako samostatnou službu i jako součást komplexních stěhovacích služeb. Provádíme vyklízení bytů, domů, pozůstalostí i půd. Jsme schopni odvést starý nábytek a nechat jej ekologicky zlikvidovat nebo odprodat do bazaru. Některé druhy nábytku nebo stavebního materiálu vykoupíme také sami. A co dalšího nabízíme?

Nebojte se starých spotřebičů

Naše služba je ideální pro každého, kdo se chystá přestěhovat ze starého a vybudovat si nové zázemí s novým nábytkem a dalším vybavením. Bez problému tak zlikvidujeme staré elektrospotřebiče i IT zařízení jako jsou počítače, wifi routery nebo rozvody. Vše odvezeme do sběrného dvora a necháme zlikvidovat.

Naše přednosti

Vyklízení bytů Brno zaměstnává pouze stálé a kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme a přezkušujeme v bezpečnosti. Jsme vybaveni nejmodernější technikou jako jsou nejrůznější zvedáky, kladkostroje, auto s rukou nebo jeřáb. Hravě tak odvezeme například klavír, trezor nebo jiné objemné předměty, a to klidně i z desátého patra.

Odvezeme zeleň i komunální odpad

Kromě klasického nábytku jako jsou staré sedací soupravy, kuchyňské linky nebo obývací stěny či postele, odvážíme také velké kancelářské stoly a skříně, všechny druhy domácích elektrospotřebičů včetně plynových sporáků a kotlů, zeleň ze zahrady, stavební materiál i suť, sklo, kov nebo dřevěný a kovový odpad. Odvezeme také nebezpečné složky komunálního odpadu.

Pracujeme za všech okolností

Potřebujete vyklidit starý dlouho nepoužívaný byt? Nemusíte se obávat. Pracujeme za všech podmínek. Vyklidíme sklepy i zaprášené půdní prostory. Jsme vybaveni pro práci kdekoliv a odvoz jakéhokoliv materiálu všech tvarů i velikosti. Na vše jsme pojištěni a vybaveni mnohaletou praxí a trvale nízkými cenami. Stále si nevíte rady s vyklizením bytu? Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich přednostech. Rádi vám nezávazně poradíme a vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána