Více soukromí na zahradě i terase vám zajistí stínicí sítě na plot

Mít vlastní pozemek je doslova požehnáním po celý rok. Můžeme si zde dopřát vytoužený odpočinek po návratu z práce, můžeme jít ven s dětmi a zabavit je, stejně jako jim zajistit dostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Ať už ale děláme venku cokoli, většině z nás vadí všudypřítomné pohledy sousedů nebo kolemjdoucích, které nemůžeme nijak ovlivnit. Nejlepší je bránit se jim neprůhledným plotem. To by ale mohla být pro mnohé, nadměrná investice. Skvělým řešením jsou stínicí sítě na plot.

Zastínění, se kterým budete spokojeni

Klasickou stínicí síť lze umístit na stávající plot, a tak si zajistit soukromí. Zároveň pozemek chrání před větrem a prachem z ulice. Co se týče stínivosti, nabízí až 90 % stínivost. Jednoduše se s ní manipuluje, lze ji uchytit pomocí pevné silikonové šňůry upevněné v perforaci, jež je na delších stranách po 5 cm. U kratších stran lze síť olemovat a narazit kovová oka – za příplatek. Co se týče materiálu, z něhož je stínicí síť vyrobena, jedná se o polyetylenu. Stínicí sítě jsou vodopropustné, můžete s nimi zakrýt i dětské pískoviště, kde je třeba písek mokřit, ale přitom chcete, aby byl ochráněn před znečišťováním nebo rozhrabáváním kočkami nebo jinými zvířaty.

Kde koupit kvalitní a cenově dostupné sítě na plot?

Kvalitní stínicí sítě nabízí e-shop Peplatchty. Koupíte tady sítě lehké, odolné s dlouhou životností, které si zachovávají svůj tvar a barvy i když na ně působí nepříznivé počasí. Zelená příjemná khaki barva, v níž jsou vyráběny, působí přirozeně a nabízí zastínění podobné přírodnímu duchu. Líbit se vám bude, ať už chcete stínicí síť využít do doby, než vám vzroste živý plot, nebo než jednou postavíte neprůhledný plot. Více na peplatchty.cz.

Publikováno: 14. 09. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána