S přípravou bazénu začněte už na podzim. Jak vybrat ten správný?

Plánujete nový bazén? V takovém případě je nejlepší začít už brzy s přípravami. Když se do toho pustíte již na podzim, stihnete bazénovou sezónu hned od začátku. Podívejte se, jak vybrat správný bazén a v čem spočívají výhody moderních řešení.

Kvalitní plastový bazén

Jednou z velmi oblíbených variant, které nabízí mnoho výhod a výborný poměr ceny a výkonu, jsou kvalitní plastové bazény. Ty mohou mít mnoho různých velikostí, takže jistě vyberete ideální řešení přímo podle toho, co zrovna potřebujete. Plastový bazén výborně funguje hlavně ve chvíli, kdy je umístěn do zahloubených základů. Díky tomu můžete mít větší hloubku a zároveň získáte prostor, jak elegantně skrýt filtraci a podobné příslušenství, které se stará o optimální kvalitu vody.

Elegantní přelivový bazén

Další variantou je přelivový bazén. Ten je celý zapuštěný, takže hladina je přímo srovnána s okolním terénem. Výsledkem je luxusně vypadající bazén. Napnutá hladina s přelivem má i další výhodu, která spočívá v efektivní filtraci vody přetékající přes okraj. Pokud se rozhodnete pro tento bazén, je potřeba nejdříve připravit vyhloubenou jámu a základy. A přesně s těmito úkoly můžete začít již na podzim, aby následně zbývala pouze instalace samotného přelivového bazénu.

Vyberte si design a veškeré prvky podle vlastních představ

Pokud se rozhodnete pro nový bazén, je důležité vybrat kvalitní řešení. Dobrou volbou jsou například bazény ALBIXON. K dispozici je celá řada rozměrů i tvarů. Kromě samotného bazénu nezapomeňte i na praktické příslušenství, jako je filtrace nebo zastřešení, díky kterému si prodloužíte sezónu a usnadníte údržbu vody. Veškeré detaily ohledně nabídky a nejrůznějších designových řešeních najdete přímo na stránce výrobce bazénů ALBIXON.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Vrána