Kde ubytovat ptáky? Voliéru či klec zvládnete vyrobit svépomocí!

I když se to může někomu zdát zvláštní, chov ptáků je opravdu velmi oblíbený koníček, který má stále více fanoušků. Lidé dneska vyhledávají klidné koníčky, které by jim vyplnily jejich volný čas. A chov ptáků je opravdu dobrá volba. Dnes se chovají zejména andulky, ale místo se najde i pro exotické ptáky, jako jsou papouškové nebo kanárci. V obou případech mají chovatelé ptáků problém sehnat obydlí, které by splňovalo nejen požadavky ptáků jako takových, ale také požadavky chovatelů. Pokud patříte k chovatelům, kteří mají opravdu problém najít ideální venkovní voliéru nebo kteří mají problém najít klec pro ptáky, máme pro vás tip. Nemusíte si pro obydlí pro ptáky jezdit do obchodu s chovatelskými potřebami, které je vzdálené bůh ví jak daleko. Stačí, když si pořídíte stavebnici a sestavíte si ho svépomocí.

Stavba voliéry/klece pro ptáky není vtip!

Kdepak. Dnes si můžete vhodné obydlí pro ptactvo vyrobit sami vlastníma rukama, pokud budete investovat do stavebnice. Samozřejmě ne do ledajaké stavebnice, ale do stavebnice Aluhobby, díky které se dostanete opět do dětství. Snad každý si v dětství hrál se stavebnicemi. Jen málokoho ale napadlo, že právě stavebnice budou to, s čím si člověk bude hrát i v dospělostí. Ze stavebnice Aluhobby si však neposkládají patrová parkoviště ani obydlí pro panenky, ale postaví si z ní právě obydlí pro své okřídlené mazlíčky. Nezáleží na tom, jestli to bude holubník nebo klec pro ptáky či venkovní voliéra.

Stavba klece/voliéry pro ptáky jde snadno a rychle

Pokud si myslíte, že vaše kutilské dovednosti nejsou dostačující, pletete se. Postavit obydlí pro ptáky ze stavebnice Aluhobby zvládne opravdu každý. V krabici je vždy přiložen podrobný návod, který vám prozradí, jak sestavit hliníkové profily, síta a další součástky dohromady. Budete se až divit, jak snadné to je.

Publikováno: 30. 01. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána