Jaké 3D povlečení dneska frčí?

Poté, co jsme si na třetí rozměr pohodlně zvykli v kinech a dalších odvětvích, se do povědomí lidí stejně úspěšně prosadila 3D povlečení. Ta se prodávají v širokém spektru barevných provedení a živoucích vzorů, jejichž motivy jakoby vystupovaly z plochy povlečení do prostoru.

Motivy 3D povlečení: zvířata, hvězdné oblohy i nasvícená města

Chcete-li se při usínání cítit jako v rozkvetlé zahradě, v Londýně či na úplně jiném místě, případně končit den v přítomnosti fascinujícího tvora z říše zvířat, pak vaši pozornost jistě zaujme povlečení s fototiskem. Květiny, příroda, domácí i divoká zvířata, známé světové metropole i hvězdné oblohy. Tyto motivy patří mezi nejpoptávanější varianty, ve kterých se 3D povlečení prodává. Samozřejmě mezi dospělými. Oproti tomu dětskému povlečení s třetím rozměrem pochopitelně vládnou pohádkové postavy v čele s hlavními hrdiny populárních „disneyovek“.

Jak se 3D povlečení vyrábí?

K výrobě povlečení 3D je logicky potřeba odlišná, pokročilejší technologie než v případě běžného povlečení s dvěma dimenzemi. Nastříkání barvy probíhá bez použití šablon, ale dle dopředu stanovené virtuální předlohy. Tímto dojde k vytvoření živoucích motivů, které vás při usínání doslova „vtáhnout do děje“ rušného velkoměsta, anebo třeba uklidňujícího prostředí rozkvetlého parku.

Kde koupit 3D povlečení za rozumnou cenu?

Přemýšlíte-li nad pořízením 3D povlečení, doporučujeme vybírat z nabídek obchodů a e-shopů, za kterými stojí pozitivní zákaznické recenze. Z tohoto pohledu lze doporučit například jeden z nejznámějších e-shopů s bytovými doplňky RodinneBaleni.cz. Jeho provozovatelé vystavili pověst obchodu na individuálním přístupu k zákazníkovi, široké nabídce produktů od dlouhodobě prověřených a často českých výrobců a proškolenému týmu profesionálů, kteří vám ochotně poradí s výběrem. Navíc v něm naleznete kategorii „povlečení 3D v akci“ s neustále obměňující se nabídkou.

Publikováno: 02. 02. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Lucie Vrána

Tagy: 3D povlečení | povlečení 3D v akci