Repasované herní notebooky vám ušetří tisíce korun

Dnes je běžné, že má v rodině každý člen svůj vlastní počítač. Dospělí na něm ještě tak závislí nejsou, ovšem děti ho doopravdy potřebují. Využívají ho do školy a samozřejmě na něm i hrají hry. Zatímco do školy by jim stačil i ten nejobyčejnější notebook či počítač, na hry je potřeba výkon. A tady přichází kámen úrazu, protože herní počítače jsou pořádně drahé. Dobrý herní notebook stojí 20 – 30 tisíc korun, pokud budete chtít nějaký extra výkonný, zaplatíte za něj i více. Samozřejmě je zbytečné dítěti pořizovat tak drahý stroj, pokud nemáte na to, abyste mohli vyhazovat peníze z okna. Až bude potomek větší, může si na takový notebook přispět penězi z brigády, ale teď mu bohatě postačí repasovaný počítač.

Repasované počítače jsou zachovalé a výkonné

Repasované herní na PC jsou počítače, které již byly používány, ale stále jsou ve výborném stavu. Zpravidla jde o počítače z velkých firem, které jsou zvyklé vybavení pravidelně obměňovat, ačkoliv ještě rozhodně není zastaralé. Počítače, které v době své koupě patří do stejné třídy, se později moc nevyplatí prodávat jako repasované. Proto takto končí spíš highendové modely, jež byly v dobách svého uvedení na trh naprostou špičkou. Dnes je pořídíte za zlomek ceny. Ušetříte tisíce, možná i desetitisíce.

Jaký je rozdíl mezi repasovaným a bazarovým notebookem?

Možná jste nyní získali představu, že repasovaný notebook je vlastně bazarové zboží. Tak tomu ale úplně není. Když si pořídíte notebook od někoho z druhé ruky, nikdy si nemůžete být jistí tím, co všechno na něm nefunguje. Záruku samozřejmě nedostanete. Repasované počítače od firem specializujících se na jejich prodej kupujete se zárukou a vždy v parádním stavu. Každý takový notebook totiž projde kontrolou kvalifikovaného technika a součásti, jež jsou rozbité, jsou vyměněny. Až poté jde notebook do prodeje. A jaké jsou ceny? Podívejte se přímo do obchodu https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/.

Publikováno: 19. 07. 2020 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána