Jak zpestřit zahradu? Přece dekorativními kameny

Přemýšlíte o novém dekoračním prvku, který by zpestřil vaši zahradu? Máme pro vás skvělý tip: Prohlédněte si nabídku dekorativních kamenů. Tento přírodní doplněk vám pozemek ozvláštní, zároveň však díky přirozenému přírodnímu rázu zapadne do exteriéru každého domu. Menší okrasné kameny můžete vystavovat i doma.

Pestrou nabídku najdete u společnosti Elka kámen

Firma Elka kámen je dceřiná společnost velké firmy Elka Nova s.r.o. Vznikla v roce 2017. Zákazníkům nabízí různé kameny, a to jak okrasné, tak stavební. Vyberte si z jejího sortimentu valouny, obelisky, okrasné solitéry, nebo klidně kamenné obklady, drtě apod. Personál společnosti Elka kámen je důkladně proškolený a připravený vám s čímkoliv pomoci a poradit. Elka kámen je přímým dodavatelem veškerého sortimentu, a tak vás jistě potěší sympatickými nízkými cenami. Část produktů, které najdete v e-shopu, je skladem. Pokud si objednáte zboží, které na skladě není, firma udělá vše proto, abyste ho dostali co nejrychleji. Dodání pak trvá 1-3 týdny. Jelikož doprava kamenů není zrovna snadná záležitost, součástí služeb je také dodej zvoleného zboží až na místo.

Zahradní kameny

Zahradní kameny jsou skutečně zajímavý doplněk. Solitérní kameny okamžitě přitáhnou pohledy všech přítomných i kolemjdoucích. Zaujmou zvláštním tvarem nebo barvou. Každý solitérní kámen je jedinečný a neopakovatelný. Podobně výrazné jsou obelisky. Příjemný dojem budí okrasné valouny. Využít je můžete třeba k obsypání keřů či stromů, určitě ale najdete i mnoho dalšího využití.

Skleněné kameny

Skleněné kameny jsou nádherný dekorační prvek, který můžete využít uvnitř i venku. V nabídce je mnoho různých barev. Krásně vypadají například ve vázách či jiných skleněných nádobách. Použít jdou také jako náplň do gabionových košů.

Publikováno: 23. 08. 2019

Kategorie: Dekorace a zařízení

Autor: Lucie Vrána