NeemAzal bojuje se zahradními škůdci účinně a rychle

Ovoce, zelenina, saláty, stromky, pažitka… Kdo pěstuje, ví, že nerostou jako plevel a vyžadují péči. Bohužel se stávají i vyhledávaným cílem pro drobné, ovšem mimořádně výkonné škůdce. Mšice, mandelinky, housenky či třásněnky tvrdě narazí, pokud jim do cesty postavíte dostatečně silného protivníka. V tomhle případě se můžete spolehnout na přírodní insekticid NeemAzal, účinkující rychle a bezpečně.

NeemAzal Zasáhne apetit a zničí kolonie

Insekticid NeemAzal je postřikový přípravek vyrobený z výtažku z tropické rostliny Azadirachta indica. Účinkuje poměrně jednoduše, avšak trvale. Mšice či mandelinky zbaví pažravosti už po několika hodinách od aplikace a udělá z něj neškodného brouka. Několik dnů poté se celá kolonie prakticky rozpadne, a pozitivní správou je, že už se neobnoví. Důležité v tomhle boji s malým nepřítelem je ale načasování, přípravek použijte hned, jakmile zjistíte, že brouci ohrožují vaši úrodu. Pro efektivnější výsledek se doporučuje použít NeemAzal jednou až dvakrát po dobu výskytu.

Pro koho představuje NeemAzal hrozbu?

Co se týče neutralizace škůdců, NeemAzal má mimořádně široké využití. Jeho účinkům podléhají mšice všeho druhu, mandelinky, makadlovky libující si v rajčatech, housenky (bělásci, píďalky, můra zelná atd.), třásněnky či smutnice. Nemusíte tak řešit množství dalších přípravků na zneškodnění každého jednotlivého škodlivého brouka. Při aplikaci ovšem dbejte na to, aby přípravek nezasáhl okolní rostliny, zvlášť hrušeň, která na jeho složení nereaguje dobře.

Kdy a jak přípravek správně použít?

Vše potřebné o použití přípravku NeemAzal se dočtete v návodu. Rozhodně dodržte správné dávkování podle druhu škůdce. Přípravek je potřeba aplikovat nejlépe v bezvětří, nebo za mírného vánku a vždy po směru větru. Ve velkém fičáku aplikaci rozhodně neprovádějte. Insekticidní přípravek NeemAzal skladujte mimo přímé slunečné světlo, v tmavé, suché a dobře větrané místnosti s nižší teplotou. K dětem by se tenhle přípravek dostat také neměl.

Publikováno: 11. 06. 2020

Kategorie: Pěstování a údržba

Autor: Lucie Vrána