Sehnat kvalitní lana a provazy je v dnešní době problém. Anebo ne?

V posledních několika letech český trh zaplavily především zahraniční výrobky, což však není příliš pozitivní zpráva pro naši ekonomiku. Bohužel, spousta menších specializovaných prodejen nepřežila, protože je rozválcovaly velké hobby řetězce. Pokud však nechcete české výrobky jednou provždy pohřbít, podpořte tuzemské společnosti, například i takové, které se zabývají výrobou natolik specifického zboží, jako jsou lana a provazy. Potřebujete lana a provazy? Zapomeňte na klasické hypermarkety, protože jejich lana mají životnost sotva rok. Spíše se obraťte přímo na ryze českého výrobce, kterým je Delana. Jedná se o výrobní družstvo, které na našem trhu působí už od roku 1991, a tak má vskutku letité zkušenosti.

Vysoké ceny? Vůbec ne!

Jestliže si myslíte, že český výrobce si naúčtuje mnohem vyšší cenu za lana a provazy než nějaký hobby market, potom jste na omylu. Právě naopak, společnost Delana prodává své výrobky, jako jsou nejen zmíněná lana, ale také síťovky či prádlové šňůry, za poloviční ceny. Navíc si můžete být jisti dlouhou životností. Slyšeli jste někdy o výrobním družstvě Delana? Jestli ne, je nejvyšší čas se o něm něco dozvědět. Pracuje v něm zhruba dvacet zaměstnanců, kteří ročně dokážou zpracovat 57 tun základního materiálu používaného k výrobě lan a provazů.

Jaké produkty Delana nabízí?

Sehnat můžete síťové tašky, motouzy, šňůry na prádlo, ale i zemědělské produkty, jako jsou opratě, vazáky a pavuzníky. Přijdou si na své i zájemci ze sportovního sektoru, kteří hledají lana na šplh, švihadla, pytle na míče či houpací sítě. V širokém sortimentu nemohou chybět ani autolana, lana pro kladky a sportovní sítě. Chcete vědět, na kolik vás výše uvedené výrobky vyjdou? Podívejte se na webovou stránku firmy, kde najdete kompletní ceník.

Publikováno: 14. 02. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána