Jak na bolest zad? Základem je kvalitní matrace

Bolí vás dost často záda? Pokud nemáte závažný zdravotní problém, a přesto se neustále potýkáte s bolestí zad, může se stát, že za bolestí stojí nevhodné matrace. Spánkem totiž strávíme až jednu třetinu svého života, a proto bychom měli zodpovědně zvážit, na jakých matracích vlastně spíme. Někomu vyhovuje tvrdší matrace, jinému měkčí. Nelze proto jednoznačně říci, jakou byste si měli koupit. Záleží na tom, abyste se při spaní cítili dobře, a hlavně vstávali odpočinutí.

Nevíte, jakou matraci si máte vybrat?

Není divu, jelikož na trhu je jich spousta a běžný laik se v nich nevyzná. Jakmile vstoupíte do obchodu, jste zavaleni matracemi ze studené vlny, PUR pěny či s termoelastickou paměťovou pěnou anebo jsou třeba i latexové. A vy jen nešťastně vzdychnete a s pokrčením ramen bezradně bloudíte prodejnou? Není třeba zoufat. Společnost, která se dlouhá léta zabývá výrobou matrací, ví, že chytrý zákazník požaduje komfortní vysvětlení a radu. A tu vám proškolení odborníci na Bazyl.cz rádi poskytnou. Správný výběr matrace vám totiž zajistí blahodárný odpočinek, a hlavně regeneraci při spánku. S jejich radou a pomocí při výběru matrace nešlápnete vedle. Navíc si budete moci vybírat mezi skutečnými královnami matrací, ať to jsou exkluzivní ortopedické matrace, anebo sendvičové včetně příslušenství.

Zdravotně nezávadné matrace jedině z Bazyl.cz!

Velkým tématem je i zdravotní nezávadnost matrací, a tou se může tato společnost doslova pochlubit. Zejména proto, že při výrobě používají vysoce kvalitní certifikované materiály, jež prošly náročnou kontrolou na zdravotní nezávadnost. Dokazují to i certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100. Nákup na Bazyl.cz si oblíbily i hotelové komplexy, jež chtějí nabídnout svým klientům kvalitní hotelové matrace. Sledujte nabídku, a když se vám poštěstí, můžete zakoupit skvělé matrace s výhodnou slevou nebo v akci 1 + 1 zdarma.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána