Nové byty Na Vackově lákají na harmonii města a přírody

Co chce člověk 21. století, pokud jde o bydlení? Touží po blízkosti přírody, má chuť doma trochu vypnout a užívat si zeleně, zároveň to však chce mít blízko do práce, školy a obecně do centra. Potřebuje také, aby byl nedaleko obchod, lékař, fitness centrum atd. Není toho zrovna málo, ovšem nové byty Praha 3 Na Vackově vše splňují. O novostavby Praha je stále velký zájem. Bytů je málo a ne všichni jsou ochotní stěhovat se na stará sídliště. Dnes už se nestaví vysoké paneláky, nové byty Praha nabízí v bytových domech, které jsou moderní, nízkoenergetické a zachovávají soukromí. Takové bydlení reprezentuje projekt Byty u parku Na Vackově.

V srdci Prahy, a přesto v přírodě

Novostavby Praha 3 v lokalitě Žižkova mohou těžit z ohromné výhody. Žižkov je samostatnou lokalitou s celou řadou nákupních a kulturních možností, škol, školek, lékařů, lékáren i sportovních center. Brzy se zde bude modernizovat, místo stávajícího nákladového nádraží Žižkov vyroste moderní čtvrť. Své místo zde ovšem dostává i příroda. Byty Praha 3 z projektu Byty u parku Na Vackově svůj název nezískaly náhodou. Jsou co by kamenem dohodil od parku Židovské pece, kam se můžete vydat na kondiční běh, procházku s dětmi či piknik s přáteli.

Moderní a minimalistické bydlení

Rezidenční projekt Byty u parku Na Vackově zahrnuje celkem jedenáct bytových domů a je výborným ukazatelem toho, jaké byty Praha v současné době nabízí. K dispozici jsou byty o velikosti 1+kk až 5+kk, je jich celkem 272 a k tomu ještě dva ateliéry. Byty jsou zařízené velmi moderně a minimalisticky, na realizaci návrhů se podíleli zkušení designéři. Konkrétní byty i s cenami jsou ke zhlédnutí na webových stránkách projektu. Najdete tam rovněž informace o financování, pro zájemce je připravený zvýhodněný hypoteční úvěr. Byty u parku Na Vackově patří mezi developerské projekty společnosti Metrostav Development, která navrhovala i další již realizované objekty v této lokalitě. Za návrhem stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project.

Publikováno: 05. 09. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána