Žižkov je místem, kde na vás dýchne skvělá historie

Určitě existuje řada různých míst, v nichž byste jednou chtěli zestárnout. Jaké z nich si ale nakonec vybrat? Je jasné, že naše metropole může být hlavním kandidátem. Je to proto, že jí nechybí vůbec nic, ať už jde o práci, volný čas nebo občanskou vybavenost jako celek.

Navíc platí, že investice do bytů je vhodná v každé době a zhodnotí se nejlépe v příští generaci. Jinak řečeno, bytovou jednotku mohou využívat vaše děti. A co je lepším startem do života, než budoucnost bez hypotečního úvěru? Byt už totiž budou mít k dispozici, což znamená náskok před vrstevníky.

Výborné zázemí pro rodinný život

Velkou výhodou jsou dvě věci. První je dostupnost centra Prahy, druhá zase spočívá v počtu zelených míst, kde si můžete odpočinout po namáhavém dnu v zaměstnání. Obchody, kavárny, restaurace, to vše je společně se školami a lékárnami v docházkové vzdálenosti. Stačí tedy jen několikaminutová procházka a jste na místě, žádné cesty do jiné čtvrti nejsou nutné.

Volné byty k prodeji na Žižkově přinášejí široký výběr. Zaujme vás varianta 1+kk nebo 2+kk, která je určená pro nenáročné mladé páry nebo je pro vás lepší třípokojový byt? Zvolit si můžete i mezi lodžií a balkonem, k vybraným bytům je k dispozici také předzahrádka. Pokud máte rádi levandule nebo růže, je to ideální příležitost, jak se před celou ulicí blýsknout.


Městská zeleň je velmi důležitá

Parky v okolí, jako jsou například Židovské pece, jsou obrovským plusem. Nabízí se také Malešický les nebo Parukářka. V čem ještě spočívá výhoda této lokality? Praha 3 má před sebou zajímavou budoucnost. Projde totiž v příštích letech významnou proměnou, která zajistí i další pracovní příležitosti. Nabízí se i několik míst pro sportování, kde si můžete zlepšovat kondici. Díky blízkosti autobusové zastávky budete brzy na metru a pak už lze jet v rámci naší metropole prakticky kamkoliv. 

Publikováno: 27. 07. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Kateřina Štěpánková