Zažijte kouzlo Máchova jezera: Dovolená plná relaxace a zábavy

Máchovo jezero leží v malebném srdci Českého ráje a představuje ideální cíl pro všechny, kteří touží po klidné dovolené v krásné přírodě. Ať už preferujete relaxaci na pláži, aktivní sporty, cykloturistiku, pěší turistiku, nebo poznávání historických památek, Máchovo jezero a jeho okolí uspokojí všechny vaše touhy.

Pronajměte si bungalov a užijte si komfort a soukromí

Hledáte komfortní Máchovo jezero ubytování v klidném prostředí, které vám nabídne dostatek soukromí a zároveň bude v blízkosti jezera? Pak jsou pro vás ideální nově zrekonstruované bungalovy ve Starých Splavech.

Bungalovy lákají na zcela nový nábytek pro ješkomfortnější pobyt, kompletně vybavenou kuchyňskou linku, kde si snadno uvaříte, vlastní sprchu a WC, mikrovlnnou troubu, varnou konvici a nádobí pro snadnou přípravu jídla. To vše v krásném prostředí Starých Splavů - místa jako stvořeného pro klidnou dovolenou. A protože se nachází pouhých 700 metrů lesní cestou od Máchova jezera, budete mít vodní plochu na dosah ruky.

Ubytování Staré Splavy v bungalovech je ideální pro rodiny s dětmi, které ocení komfort a prostor, páry toužící po romantické dovolené v soukromí. ale také pro skupiny přátel, kteří si chtějí užít společný čas v krásném prostředí. Jinými slovy pro každého, kdo hledá komfortní a klidné ubytování v blízkosti Máchova jezera

Užijte si bohaté rekreační vyžití

Máchovo jezero a jeho okolí nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie.

  • Koupání a vodní sporty: Osvěžte se v jezeře, pronajměte si loďku, šlapadlo nebo si vyzkoušejte vodní sporty jako windsurfing, kitesurfing nebo paddleboarding a užijte si adrenalin na vodě.
  • Cykloturistika a pěší turistika: Prozkoumejte malebné cyklostezky a turistické trasy v okolí jezera a objevte krásy Českého ráje na kole nebo pěšky.
  • Sportovní aktivity: Zahrajte si volejbal, nohejbal, badminton, tenis, minigolf nebo si zajeďte na koni a užijte si aktivní dovolenou.
  • Poznávání historických památek: Navštivte hrad Bezděz, impozantní dominantu kraje, zámek Doksy s krásnou zahradou, zříceninu Vranov nad Jizerou s tajemnou atmosférou nebo si udělejte výlet do nedalekého Liberce s jeho bohatou historií a kulturním vyžitím.

Dovolená u Máchova jezera vám zaručí

Krásné a klidné prostředí pro dokonalý relax, bohaté rekreační vyžití pro všechny zájmy a věkové kategorie - a také komfortní a soukromé ubytování v nově zrekonstruovaných bungalovech. Domů si odvezete nezapomenutelné zážitky a krásné vzpomínky.

Tak na co ještě čekáte? Rezervujte si bungalov včas a užijte si ideální dovolenou u Máchova jezera!

Publikováno: 23. 02. 2024

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Anežka Vráblová