Nové luxusní byty na Praze 3 čeká na své majitele

Všimli jste si, jak v posledních letech v Praze přibývají další a další novostavby či rekonstruované objekty nabízející bydlení v luxusních bytech? Kdo nechce bydlet za Prahou, ale skutečně přímo v Praze, pro toho jsou takové byty skvělým řešením. Ani trochu nepřipomínají bydlení v obyčejném paneláku, a ještě se navíc nachází v dobré lokalitě. Developeři vybírají ta nejkrásnější místa, protože vědí, že na to zákazníci slyší. Většina lidí se při hledání bydlení soustředí v první řadě na lokalitu. Aby odsud bylo blízko do práce, nacházela se zde školka a škola, obchody, restaurace a také kus přírody, kde by se dalo odpočívat a sportovat. Přesně na tohle brali developeři ohledy, když vymýšleli projekt Na Vackově.

Značná část bytů je už prodána či rezervována

Nové byty Praha v rámci projektu Na Vackově vzniknou v pěti objektech podél ulice Malešické na Praze 3 Žižkov. Budou mít dispozice od 1+kk až po 5+kk. Navazují přitom na objekty podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. O byty v této lokalitě je zájem a další etapa obrovského developerského projektu tuto skutečnost jenom potvrzuje. Velké množství bytů je už prodaných či rezervovaných. Možná za to mohou i rozumně nastavené ceny. Ty jsou takové, jaké byste za novostavby Praha očekávali. Tip: V rámci projektu Na Vackově je možné získat výhodné financování – hypotéku od Hyposervis Consulting a.s. s nízkým úrokem.

Lokalita je totiž více než skvělá

Lidem se líbí moderní pojetí bytů, ale především lokalita Vackova. V okolí toho najdete opravdu spoustu od pošty přes školy a školky až po památky. Nedaleko objevíte park Židovské pece, Vítkov, sady Na Krejcárku či Parukářku, blízko to je samozřejmě i na Žižkovský vysílač. Horní Žižkov se navíc v následujících letech bude měnit. V oblasti Nákladového nádraží má vzniknout obchodní a rezidenční čtvrť. Chcete být její součástí? Zjistěte více o developerském projektu Na Vackově.

Publikováno: 26. 05. 2019

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Lucie Vrána