V bezpečí za každé situace – pojistěte si svůj rodinný dům

V životě může přijít řada nečekaných katastrof, které nám mohou pořádně zkomplikovat život. Právě z toho důvodu je dobré sjednat si pojištění. Pojistit si přitom můžete rodinný dům, ale třeba i byt, nemovitost ve stavbě či rovnou celou domácnost. Můžete tak předejít problémům, které se v budoucnu mohou objevit.

Možnosti pojištění

Možností pojištění je celá řada. Jednou z nich je pojištění rodinného domu či rekreační stavby až se dvěma byty. Stejně tak můžete pojistit byt, který vlastníte, či teprve stavěnou nemovitost. Pojistit lze také vedlejší budovy na jiném pozemku jako je například garáž. Stejně tak se vyplatí pojištění bazénu, vířivky a tepelného čerpadla. Vyhnete se tak riziku pro případ, že dojde ke škodě, kterou byste museli hradit e svého. Odpovědnost může mít limit až 10 milionů korun.

Zahrnutí různých rizik

Pojištění domácnosti či domu od společnosti ERGO nabízí mnoho různých výhod. Již v základní ceně je zahrnuto široké spektrum rizik – rozbití skla, škody způsobené zvěří, odcizení stavebních součástí a mnoho dalšího. K pojištění navíc získáte nonstop asistenční službu, na kterou se v případě problémů můžete obrátit. Praktickou výhodou je také případné zajištění náhradního ubytování až na dvanáct měsíců.

Proč se pojistit?

Na první pohled by se mohlo zdát, že pravděpodobnost vzniku škody je minimální. Mnohem lepší je však pojistit se než doufat, že zůstanete v bezpečí. Pojištění můžete sjednat opravdu jednoduše, zvládnete to dokonce online. Stačí znát pouze obytnou plochu vybrané nemovitosti. Kromě toho, že budete mít pojištěný rodinný dům, získáte zdarma také pojištění občanské odpovědnosti, a to s celosvětovou platností. Praktické je také připojištění odpovědnosti za zvíře pro každý případ. Pojištění domácnosti či domu se rozhodně nevyplácí podceňovat. Nehoda totiž může přijít nečekaně a následné výdaje dokáží být pořádně nepříjemné.

Publikováno: 28. 01. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána