Stěhování Praha – partneři pro přesun bez starostí

Jsme firma s letitou tradicí kvalitního servisu a množstvím zkušeností se stěhováním jakýchkoli prostor do libovolné cílové destinace. Pokud se ve vašem životě vyskytla potřeba či nutnost přesunu na nové místo, ozvěte se stěhování Praha. Stěhujeme všechny druhy prostor od malých bytů 1+0 až po patrové střešní apartmány a jinak rozlehlé a členité prostory. Tohle všechno poskytuje záruku, že spojení právě s naší firmou je jistotou bezchybného a pohodlného profesionálního stěhovacího servisu včetně velmi vstřícné cenové kalkulace od naší firmy. Stěhujeme jak přímo v rámci Prahy, tak po celé České republice a i di zahraničních lokalit.

Úvodní schůzka

Ideálním začátkem spolupráce je vaše domluva s naším člověkem přímo na místě. Vyřešíte tak svižně veškeré náležitosti, náš člověk současně zodpoví vaše případné dotazy. Dovíte se taky přesný harmonogram operace – a můžete se na ni připravit – včetně cenové kalkulace. Na schůzce se domluvte s předstihem pro vyhnutí se zbytečnému stresu - příprava přece jen nějaký čas vyžaduje.

Všude je něco, na co stojí za to upozornit

Upozorněte prosím pracovníka stěhování Praha na přítomnost jakékoli položky, která bude při stěhování vyžadovat zvláštní péči a pozornost. Máme tím na mysli objemná nebo výrazně těžká břemena, křehké věci nebo cokoli atypicky tvarovaného. Takové položky jako piana, sochy či technika vyžadují přípravu i na naší straně. Proto je nejlepší vědět o nich předem, abychom si zajistili potřebné pracovní nástroje jako zvedáky, plošiny apod.

Trocha aktivity na vaší straně

Tým techniků stěhování Praha Vám rád poskytne folie, výplně - zkrátka veškerý obalový materiál pro přípravu položek, které zvládnete zpracovat. Stejně tak nejsou problém vratné přepravky pro malé předměty. Je samozřejmé, že naši pracovníci stráví nějaký čas přesunem obtížných břemen nebo demontáží nábytku pro jeho větší skladnost. Před zabalením běžných položek ovšem redukujete v maximální míře náš čas a tím i Vámi vynaložené finance na stěhování. Pokud budete jako součást stěhování potřebovat zlikvidovat například starý nábytek, elektrické spotřebiče nebo cokoli dalšího, stačí nám dát vědět. Buď věci dopravíme na sběrný dvůr vlastními vozy, nebo zajistíme odpadní kontejner. Každopádně se postaráme o plně ekologickou likvidaci.

Jsme vám stále k dispozici

Kontaktní telefon +420 723 123 100 je vám k dispozici nonstop pro vaše dotazy, ujasnění si nepřesností nebo přímo domluvu s technikem na bezplatné konzultaci. Nebo využijte mailovou adresu kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Publikováno: 24. 11. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána