Zakrývací plachty vám ochrání zahradní nábytek, techniku i automobil

Děsíte se každého deště či přímého sluníčka? Obáváte se, že vám poničí stavební řezivo či zahradní nábytek? Zbavte se těchto obav jednou pro vždy a vše před nepříznivým počasím ochraňte. Třeba krycí plachtou! Hlavním úkolem krycí plachty je ochrana před počasím. Vysoké teploty, přímý sluneční žár, mráz, vítr, vlhkost i déšť až na výjimky v podobě odolných předmětů z betonu a kamene nesvědčí snad ničemu. Krycí plachta vám ochrání bazén, motorku i automobil. Pískoviště, dřevo na zimu, zahradní nábytek i techniku. Za splnění jedné podmínky. Investujete-li do plachty z kvalitního a především odolného materiálu.

Plachtu nezničí mráz ani přímý žár

Takové rozhodně jsou například plachty Štěpáník. Vyrobené z prvotřídního kašírovaného polyetylenu (se síťovinou z obou stran pokrytou odolným PVC materiálem). Ten je zárukou pružnosti a kvality krycí plachty, která odolá až čtyřicetistupňovým mrazům a dokonce i šedesátistupňovému horku.

Krycí plachty různých rozměrů i barev

V nabídce najdete krycí plachty různých rozměrů i barev – zelená, modrá, bílá a čirá. Plachty zelené a modré jsou navíc velmi lehké, váží pouhých 150 g/ m². V nabídce však najdete i pevnější bílé a čiré plachty vážící 200 g/m². Všechny plachty jsou samozřejmě nepromokavé a po obvodu vybavené zdvojeným materiálem a kovovými oky, která usnadňují jejich manipulaci i upevnění. Tyto krycí plachty s oky zkrátka drží na místě jako přibité.

Autoplachty a stínící sítě na ploty

V nabídce společnosti Plachty Štěpáník ovšem spolu se zakrývacími plachtami najdete i autoplachty a plachty vagónové. Ty jsou samozřejmě o poznání rozměrnější. Velmi praktické ovšem jsou i plachty stínící, tedy stínící sítě na ploty. Ty vás zase ochrání před nevítanými pohledy sousedů a kolemjdoucích.

Plachty na míru

A kde si krycí plachty objednat? Přímo na e-shopu společnosti Plachty Štěpáník. A nebude-li vám vyhovovat žádný z nabízených rozměrů, nechte si vyrobit plachtu na míru. Ta dorazí přímo k vám domů do deseti dnů od objednání. Tak neváhejte!

Publikováno: 30. 07. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána