Proč odkládat část příjmu a rozumně investovat?

Investování a správa financí jsou důležitými kroky k budování stabilní a bezpečné finanční budoucnosti. Odkládání části příjmu a jeho rozumné investování může poskytnout zajištění a růst, a jedním z tradičních a spolehlivých způsobů investování je investice do drahých kovů, zejména zlata. V tomto článku se podíváme na atraktivitu švýcarských zlatých slitků s hologramem, vyráběných rafinérií Argor-Heraeus, jakožto bezpečné a perspektivní investice.

Rafinérie Argor-Heraeus: Záruka ryzosti a původu zlata

Mezi rafinériemi, které vyrábí investiční zlato, je Argor-Heraeus jedničkou v poskytování záruk ryzosti a původu zlata. Tato švýcarská rafinérie je známá svou dlouholetou tradicí a pečlivým procesem výroby, což dává investičním slitkům z této rafinérie vysokou důvěryhodnost.

Hologram jako záruka nedělitelnosti investičního zlata

Švýcarské zlaté slitky Argor-Heraeus jsou vybaveny hologramem, který je ražený do zadní strany slitku. Tento hologram tvoří nedělitelnou součást zlaté cihličky, a na rozdíl od nálepek nelze snadno odstranit nebo přenést na jiný slitek. To poskytuje kupujícím jistotu, že skutečně investují do ryzího zlata bez obav o jeho autentičnost.

Inovativní technologie zabezpečení: Kinebar® holografie

Hologram na švýcarských zlatých slitcích je provedený laserem pomocí speciální holografické techniky nazývané Kinebar®. Tato technologie je chráněná obchodní známka společnosti UBS (Union Bank of Switzerland) a představuje aplikaci difrakčního bezpečnostního prvku, tzv. kinegramu. Kinebar mění obrys i barvu při mírném pohybu slitkem, což zajišťuje jeho autentičnost a odolnost vůči padělání.

Patentovaná a nekopírovatelná technologie

Hologram na švýcarských zlatých slitcích je patentově chráněná technologie, což znamená, že nelze snadno kopírovat. Podobně jsou chráněny i pasy vyspělých západních států. Tato záruka autentičnosti dělá z těchto slitků spolehlivou a bezpečnou investici.

Příznivá cena s garancí výkupu

Překvapivě jsou slitky s hologramem cenově dostupné a nevýrazně dražší než slitky běžné produkce. Investoři tak mohou získat záruku kvality a autentičnosti za rozumnou cenu. Navíc e-shop Zlatovna.cz nabízí široký výběr těchto švýcarských zlatých slitků s garancí výkupu, garancí ryzosti a původu, a to vše za nejnižší ceny na trhu.

Bezpečná investice do budoucnosti

Odkládání části příjmu a jeho rozumné investování do švýcarských zlatých slitků s hologramem od rafinérie Argor-Heraeus představuje inteligentní krok pro ty, kteří hledají bezpečnou a stabilní formu investice. S hologramem chráněným inovativní technologií Kinebar® a zárukou autentičnosti poskytují tyto slitky investorům klid a důvěru ve svou investici do ryzího zlata. E-shop Zlatovna.cz pak nabízí jedinečnou příležitost získat tyto slitky za nejnižší ceny na trhu, což činí tuto investici ještě atraktivnější.

Publikováno: 28. 11. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Kateřina Štěpánková