Objevte kouzelnou atmosféru dřevěné terasy: 5 způsobů, jak si ji užít na maximum

Máte dům, zahradu, ale terasa vám pořád chybí? Vůbec nevíte, o co přicházíte. Přečtěte si pět skvělých způsobů, jak si ji užít na maximum, a objevte s námi kouzelnou atmosféru dřevěné terasy. Ale pozor – je dost možné, že neodoláte a začnete okamžitě shánět terasová prkna.

1. Na čerstvém vzduchu chutná lépe

Snídaně? Oběd? Káva po práci? Na terase vám všechno bude chutnat mnohem lépe. Z vašeho oblíbeného jídla tak budete mít ještě větší požitek. Jakmile to jednou zkusíte, nebudete moci přestat. Celou zimu se pak budete těšit na jaro, až konečně začnete novou sezonu!

2. Skvělé místo pro návštěvy

Zvete si rádi domů návštěvy? Věřte, že když je pozvete na terasu, které dominují smrkové palubky, uděláte mnohem efektnější dojem, než když své hosty usadíte do obývacího pokoje. Při tom však budete stále blízko domu, tudíž blízko zdroje kávy, čaje a dalšího občerstvení, takže je terasa strategičtější místo než běžné zahradní posezení.

3. Jen tak odpočívat

Někdo má ve zvyku po příchodu z práce sednout k televizi. Vzít si knížku a sednout si na terasu je ale také super. Dřevěná podlaha a výhled na zeleň je po náročném dni uklidňující.

4. Home office na jedničku

Máte možnost pracovat (alespoň částečně) z domova? Pak vězte, že terasa je vůbec to nejlepší pracoviště, na jaké jen můžete pomyslet. Práce na čerstvém vzduchu je efektivnější a zábavnější.

5. Zimní zahrada

Zastřešená terasa poslouží též jako zimní zahrada. Dobrá zpráva pro všechny nadšené zahradníky a milovníky celoroční relaxace ve venkovním prostředí.

Jak vyčarovat ještě nejkrásnější domov?

Chcete, aby byl váš domov co nejútulnější a dělal na hosty a sousedy co nejlepší dojem? Umocněte dojem z nové terasy pomocí stylové dřevěné fasády. Vše kolem dřeva včetně materiálu na terasy a fasády i saunové palubky seženete na au-mex.cz.

Publikováno: 07. 12. 2019

Kategorie: Zahradní stavby

Autor: Lucie Vrána