Mobilní energie na cokoliv potřebujete: Pronájem elektrocentrál od B-ENERGY

Zajištění spolehlivé dodávky elektrické energie je klíčovým prvkem pro plynulý chod každého podnikání - a samozřejmě se může hodit i pro úplně jiné účely. Třeba když chystáte pompézní zahradní akci. V případě plánovaných odstávek, neočekávaných výpadků či speciálních akcí vyžadujících přenosný zdroj energie, se stává pronájem elektrocentrál od B-ENERGY nepostradatelným partnerem.

Mobilní energie pro vaše potřeby

Již 12 let poskytuje B-ENERGY komplexní služby pronájmu elektrocentrál. Jejich misí je zajistit spolehlivou dodávku elektrické energie pro podnikání v okamžiku, kdy není možné spoléhat na pevnou elektrickou síť. Díky mobilním elektrocentrálám mohou podniky zvládat plánované odstávky, neočekávané výpadky nebo speciální akce, které vyžadují dodatečný zdroj energie.

Služby na míru pro každého klienta

Jednou z klíčových výhod B-ENERGY je schopnost přizpůsobit své služby na míru potřebám klienta. Půjčovna elektrocentrál od B-ENERGY je schopna reagovat na různé situace, ať už jde o plánovanou odstávku, neočekávaný výpadek způsobený poruchou na distribuční síti nebo elektroinstalaci v areálu klienta. Více se o firmě dozvíte na be-power.cz.

Špičkové elektrocentrály pro různé akce

Oblast využití elektrocentrál od B-ENERGY není omezena pouze podnikatelským sektorem. Pořadatelé outdoorových akcí, festivalů, koncertů, sportovních přenosů či kulturních událostí využívají tyto elektrocentrály pro zajištění plynulého průběhu akcí.

Inovace v tichých elektrocentrálách

Pro projekty, které vyžadují minimální hlučnost, nabízí B-ENERGY prémiovou řadu elektrocentrál s kapotáží kategorie ULTRASILENT. Tyto tiché elektrocentrály mají maximální hlučnost 50 dB a v nočním provozu dokonce pouze 40 dB.

Inovativní kapotáže těchto elektrocentrál minimalizují hluk generovaný motorem, výfukem a dalšími součástmi stroje. Několik vrstev speciální izolační pěny a hluk tlumícího materiálu garantuje, že provoz elektrocentrály nebude rušivý pro okolí. Tato technologická inovace byla aplikována na výkonovou řadu elektrocentrál s kapacitou 40 kVA, 80 kVA, 110 kVA a 150 kVA.

Spolehlivá energie bez omezení

B-ENERGY se po 12 letech považuje za mobilního partnera pro spolehlivou dodávku elektrické energie. Díky špičkovým elektrocentrálám a tichým agregátům zajišťují plynulý chod nejen podnikům, ale i různým kulturním a sportovním událostem. Pronájem elektrocentrál od B-ENERGY představuje inovativní řešení pro všechny, kdo potřebují energii na volání.

Publikováno: 21. 12. 2023 / Aktualizováno: 27. 12. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Kateřina Štěpánková