Jak rychle prodat auto? Zbavte se ho ještě dnes

Máte doma nepoužívaný vůz nebo starší auto, za které byste ovšem ještě mohli dostat slušnou částku? Oddalujete jeho prodej, protože víte, že s ním bude spousta starostí? Poradíme vám, jak celou záležitost vyřešit hodně rychle, a dost možná ještě dneska. Dávat inzerát někam na internetový bazar a pak se domlouvat se všemi zájemci je doopravdy zdlouhavé, na to v dnešní době nemá nikdo čas. Jet s autem do autobazaru je samozřejmě rychlejší, ale tam za něj logicky dostanete méně peněz. Autobazar chce levně koupit a draze prodat. Kromě toho může váš vůz zcela odmítnout, pokud jej vyhodnotí jako těžce prodatelný. Takže co s tím?

Spojte se s ZAHOTOVÉ

Nejrychlejší výkup aut a likvidace vozidel nabízí společnost ZAHOTOVÉ. Jak můžete odhadovat přímo z názvu, za váš vůz vám dá peníze v hotovosti rovnou na ruku. Máte to bez starostí, auto si sami odvezou, především s vámi ale všechno vyřeší velmi rychle, třeba ještě dneska. Nezáleží ani na tom, z jaké části republiky jste. Výkup aut za hotové totiž provádí po celé ČR.

Vyplňte online formulář

Na webu Za hotové najdete online formulář, do kterého vyplníte podrobnosti o vašem vozidle. Čím přesněji ho popíšete, tím lépe, protože tím lépe budou technici schopní stanovit hodnotu vašeho vozu. Tu vám dají vědět, a když s ní budete spokojení, dohodnete se na datu a čase, kdy se pro vůz staví. Dojet jsou schopní do 24 hodin.

Přichystejte auto k předání

Když zástupce Zahotové dorazí k vám domů, auto si prohlédne, aby ověřil, že odpovídá tomu, co jste uvedli ve formuláři. Pokud ne, ještě trochu pozmění cenu. Na místě podepíšete smlouvu, dostanete peníze v hotovosti na ruku a vše je vyřízeno. Žádné zdlouhavé papírování. Společnost vykupuje vozy osobní, firemní, užitkové stroje, dokonce i auta, jež už nejsou v zrovna nejlepším stavu. Podmínkou je, aby vůz měl čtyři kola, jedině tak se dá odvézt.

Publikováno: 27. 10. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána