Hliníková okna: elegantní i komfortní

Zatímco plastová okna jsou k vidění na každém rohu, hliníková okna musí o svou dobrou pověst stále trochu bojovat… A zcela neprávem! Hliníková okna jsou charakteristická výbornými parametry a vlastnostmi, o čemž vás vzápětí přesvědčíme.

Široké možnosti hliníkových oken

Hliníková okna jsou k vidění u komerčních objektů, například kancelářských budov, ale stále častěji se s nimi můžete setkat i jinde. Ideální řešení představují u rodinných domů, které jsou navrženy v moderním, minimalistickém duchu. Je to dáno jejich decentním vzhledem, který rozhodně není na úkor jejich odolnosti a pevnosti. Právě naopak, hliníková okna v tomto ohledu dalece předčí oblíbená plastová okna a směle jim konkurují z hlediska izolace, a to tepelné i zvukové. Široké možnosti využití jsou dány také variabilitou rozměrů, ve kterých lze tato okna zhotovit. A různorodost povrchových úprav a barevných provedení umožňuje výběr hliníkových oken v souladu s moderní architektonickou vizí. O kvalitě konstrukce, fyzikálních vlastnostech a barevné stálosti konkrétního výrobku mnoho napoví délka záruky. Ovšem za pozornost stojí také výběr skel, neboť zabírají největší plochu. Zde se nabízí celá škála možností. Vybírat lze ze skel bezpečnostních, protihlukových, protislunečních či ornamentních.

Spolehlivý dodavatel hliníkových oken

Plastová nebo hliníková okna v Opavě a jejím okolí dodává společnost Triogas, která má za sebou během let působení mnoho spokojených zákazníků, o čemž svědčí řada referencí. Vězte, že je vhodné využít komplexních služeb, tedy prodeje, montáže i servisu hliníkových oken - Vsetín, Opava a okolí spadá do působnosti firmy Triogas. V jejím sortimentu naleznete také vrata, brány, ploty, stínicí techniku, parapety a mnoho dalšího, co napomáhá dotvářet celkový vzhled objektu, ať už se jedná o rodinný domek, nebo reprezentativní firemní sídlo…

Publikováno: 05. 02. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Vrána