Co ještě stihnete na zahradě před zimou?

Těšíte se, až se vaše zahrada zahalí do bílé, sníh přikryje stromy, keře i trávník a vy si budete užívat příjemného tepla vašeho krbu? Ještě vám trochu času zbývá a tak stihnete to, na co zatím nebyl čas. Třeba si udělat větší zásoby dřeva na zimu. Prý má být letos konečně pořádně mrazivá. Vyberte si toho správného pomocníka a půjde to raz dva.

Řetězová pila je jedním z nich. Dopřejme si při práci komfort a mějme vše pod palcem. Bateriová řetězová pila CSN 18-30 BATTERY s bezuhlíkovým motorem přináší pohodlné a mnohostranné využití při údržbě stromů i přípravy zátopu na zimu. Je lehká a lišta má ideální délku, takže vás nepotrápí bolavé ruce ani krkolomné pozice. Obsluhu pily ulehčuje automatické mazání řetězu a jednoduché napínání bez nářadí. Jak říkáme, zejména u pily, bezpečnost na prvním místě, proto má pila drápkový doraz a bezpečnostní zablokování, které zabraňuje nechtěnému spuštění pily. Na LCD displeji baterie vždy uvidíte, kolik minut zbývá do vybití. A pokud se budete chtít rovnou pustit i do dalších činností na zahradě, stačí baterii vyndat a zaklapnout do jiného pomocníka.

Chcete ještě těsně před zimou omladit pár keřů? Kärcher aku nůžky na živý plot HGE 18-50 ušetří silu i čas a zaručují pohodlnou práci bez bolestí ramen a paží. Díky ergonomické rukojeti můžeme manipulovat se zařízením opravdu pohodlně. Aby střih byl přesný, je řezací nůž broušen diamantem. Navíc sběrná lišta zabraňuje ostříhaným větvičkám a listí padat do živého plotu. Další velikou výhodou tohoto pomocníka je antiblokovací systém pro chod bez přerušování a funkce řezání, která si poradí i se silnějšími větvemi.

Chcete se dozvědět více o pomocnících Kärcher pro práci na zahradě či doma? Podívejte se na www.karcher.cz nebo navštivte blog www.svetcisteni.cz

Publikováno: 28. 11. 2020

Kategorie: Zahradní náčiní a technika

Autor: Lucie Vrána