Letos je ten pravý rok pro zařízení zahrady na klíč

Kdy jindy, když ne teď? Je tady jaro a spolu s ním přichází i čas trochu modernizovat zahradu. Proč to letos neudělat pořádně a s pomocí profesionálů? I vy můžete mít kvetoucí zahradu, která vypadá jako z časopisu o bydlení. Nebojte, nebude vás stát hodiny času. Odborníci umí navrhnout zahradu i tak, aby nevyžadovala mnoho údržby, případně se o údržbu sami postarají. Dům si také nenavrhujete sami, raději tento úkol svěříte do rukou zkušeného architekta, proč byste tedy to samé neměli udělat i se zahradou? Zahrady na klíč nejsou cenově nedostupné a za ten výsledek určitě stojí.

Zahradní architekt splní váš sen

Přejete si zahradu kvetoucí od jara až do podzimu? Stojíte o japonskou zahradu s jezírkem? Máte zájem nasadit si na zahradě ovocné stromy, které rodí několik měsíců, abyste měli vždy čerstvou zásobu ovoce? Zahradní architekt vezme v úvahu všechny vaše požadavky a přijde s řešením, jejž si zamilujete. Nevěříte? Podívejte se na návrhy a realizace zahrady od společnosti Zahrady Topol. Zahradám na klíč se v okolí Hradce Králové a Pardubic věnuje již dvacet let. https://youtu.be/qzA2ZchOk98

Ať se i vaše zahrada zazelená

Zahradní architekti ovšem nenavrhují pouze honosné zahrady plné exotických stromů a keřů. Pomohou vám probudit k životu i zcela obyčejnou zahradu, na které si chcete s dětmi hrávat fotbal. Odborníci pokládají travní koberce, a tím dokáží z vaší zahrady vytvořit příjemně zelené místo, jež se stane pastvou pro oči.

Kolik práce vás s hezkou zahradou čeká?

Záleží pouze na vás. Ideální je tohle konzultovat už ve chvíli, kdy se zahrada navrhuje. Vzneste požadavek, že stojíte spíš o nenáročné rostliny. Úplně bezúdržbová však zahrada nikdy nebude. Bez péče by zahrada zpustla, rozšířily by se choroby, trávník by zplstnatěl. Řešením je údržba zahrady od profesionálů. Odborníci se o rostliny postarají za vás a vy svůj volný čas věnujete rodině nebo svým koníčkům. Takže konec výmluv, okouzlující zahradu můžete mít i vy!

Publikováno: 05. 05. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána