Čím se vyznačuje dobrá veterinární klinika Praha?

Pořídili jste si strážce vaší zahrady, případně máte na zahradě kočičku, s níž si vždy chodíte pohrát? Zvířátka jsou radost, ale jen tehdy, když o ně pečujete a ona tak mohou prožít klidný a plnohodnotný život. Stejně jako lidé i zvířata potřebují svého lékaře. Jak ale vybrat skutečně dobrého veterináře? Žijete-li v menším městě, možná nemáte moc na výběr. V Praze je však situace poněkud odlišná. Třeba jste už sami pátrali, kde ve vašem okolí se nachází dobrá veterina – Praha jich nabízí opravdu spoustu, takže se pojďme podívat, co byste vlastně měli hledat.

Dojíždění není problém, je-li časově reálné

Je zbytečné omezovat se pouze na veterinární kliniky ve vaší části Prahy. Po Praze se dá velmi snadno pohybovat i pomocí MHD a věřte, že za dobrým veterinářem se opravdu vyplatí kousek dojet. Ne na druhou stranu Prahy, to by byla jen komplikace v případě akutních zdravotních potíží, ale malá dojezdová vzdálenost je rozhodně v pořádku. Tedy aspoň v případě, že je pro vás časově reálná. Když skončíte v práci, stihnete se ještě vydat na veterinu? Metropolevet, veterinární klinika v Praze 9, má ve všední dny otevírací dobu od 9 ráno do 9 večer, a je tak zářným příkladem, že ani pracující lidé nemusí mít problém stihnout návštěvu veterináře.

Dojíždění na specializovaná pracoviště však problém je

Setkali jste se s veterinářem, který vás na odborná vyšetření posílal jinam? Tak od takového raději ruce pryč. Choďte se svým mazlíčkem tam, kde mu poskytnou komplexní péči. Je zřejmé, že jeden veterinář nemůže ovládat všechno, a právě proto je lepší vydat se na kliniku, kde funguje více veterinářů. Přesně tak to mají zařízené i ve zmiňované Metropolevet. Specializují se na oftalmologii, ortopedii, kardiologii, stomatologii i dermatologii. Mají moderní vybavení a dostatek zkušeností, takže vás nemusí posílat neustále někam jinam. Ošetřují pejsky, kočičky, králíčky, ježečky a jiná drobná domácí zvířátka. Ročně jich ošetří více než 11 000.

Cena hraje neopomenutelnou roli

Péče o domácího mazlíčka pochopitelně něco stojí a neměli byste se zdráhat investovat do jeho zdraví. Je však fér, když předem víte, kolik vás budou jaké služby stát. Proto je dobré, když má veterinární klinika Praha vystavený ceník online a vy si můžete udělat představu, kolik zaplatíte za vstupní prohlídku, očkování apod. Čím víc bude klinika fungovat online, tím lépe. V dnešní době už je standardem také možnost online se podívat, jaký lékař má kdy službu, případně se rovnou online objednat.

Publikováno: 19. 07. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána