4 věci, které by neměly chybět na žádné zahradě

Zima se už pomalu, ale jistě chýlí ke konci, a vy přemýšlíte čím byste obohatili svou zahradu na dlouhé letní dny? Přípravy na léto mohou být náročné a vyčerpávající, natož pak pořízení dalšího vybavení. Ovšem pokud jste přesvědčeni, že na zahrádce stále něco chybí, tak vám rádi poradíme, co by na ni rozhodně nemělo chybět.

1. Dekorace

Dekorace pomohou vytvořit pohodové a útulné prostředí nejen v domě, ale i na zahrádce. Mohli jste si povšimnout, že spoustu lidí zdobí svou zahradu například záhony, které mnohdy tvoří až desítky druhů květin. Populární jsou také zahradní okrasná koupací jezírka na zahradě, které lze navíc využít také ke koupání.

2. Zahradní domek

Máte málo úložného prostoru? Zahradní domek vám poskytne dostatek místa na vaše pracovní i zahradní náčiní. Nejenže bude ochotně sloužit jako úschovna nářadí, ale nabízí i další možnosti, jak ho efektivně využít. Do větších domků v pohodě uložíte i motorku, kola nebo třeba sekačku. Zahradní domek je ideální dárek pro malé dobrodruhy. Milují vaše ratolesti stavění bunkrů a pevností? Proč jim tedy jednu takovou pevnost nepořídit? S montáží si nemusíte dělat starosti, protože díky podrobného návodu domek poskládáte raz dva. Trefou do černého jsou například kvalitní a certifikované zahradní domky, které můžete poptat zahradni-chatka.cz. Nezapomeňte, že efektivním a úsporným řešením zakládání zahradního domku postaveného na rovině, jsou zemní vruty. Poohlédněte se po nich v eshopu metal-trade.cz.

3. Bazén

Bazény se v posledních letech stávají čím dál více cenově dostupné, a proto nemusíte mít obavy, že kvůli bazénu budete mít hluboko do kapsy. Dlouhé letní dny můžete pohodlně strávit na zahrádce v čisté vodě s rodinou. Ovšem hlavní je, že v úmorných vedrech poskytuje příjemné osvěžení.

4. Přírodní jezírko

Na rozdíl od klasických bazénů jsou samočistící, tudíž není zapotřebí použití chemie. Dopřejete si tak příjemné přírodní osvěžení, které budete mít vždy blízko po ruce.

Publikováno: 03. 01. 2022

Kategorie: Zahradní stavby

Autor: Lucie Vrána