Léto po pandemii? Kdo má na zahradě bazén, je ve výhodě

Dominikánská republika, Thajsko nebo „jen“ klasika jako Chorvatsko či Itálie? Prozatím to vypadá, že si letos budeme muset nechat zajít chuť. Do některých destinací možná za určitých podmínek vycestovat půjde, ale většina lidí pravděpodobně polkne cestovatelskou slinu a nakonec zůstane doma. Protože proč podstupovat komplikovaná opatření, když můžeme pro jednou bez výčitek relaxovat u bazénu. Ještě ho nemáte, protože jste předchozí sezóny trávili u moře? Stále máte čas to napravit.

Proč si pořídit bazén? Přečtěte si 4 hlavní důvody

Můžete namítnout, že se investice do vlastního zahradního bazénu nevyplatí. Veřejné koupaliště je přece mnohonásobně levnější a přehrada jakbysmet. To jistě ano, ale nenabídnou vám koupání a slunění v naprostém soukromí. Milovníci nudismu moc dobře vědí, o čem je řeč. Dalším důvodem je hygienický aspekt. Provozovatelé koupališť sice musí zajistit zdravotní nezávadnost, nicméně v praxi vás může kvalita vody nemile překvapit. Na zahradě se navíc nemusíte řídit otevírací dobou. Do bazénu můžete skočit, kdykoliv se vám zamane. V případě zastřešení a kvalitní tepelné izolace získáte možnost koupání po dobu čtyř až pěti měsíců v roce. Díky bazénu udržíte tělo v lepší fyzické kondici – stačí si pořídit tzv. protiproud a můžete se naplno věnovat kondičnímu plavání.

Bazén v duchu současných trendů

Jakmile dojdete k závěru, že pořízením vlastního zahradního bazénu jedině získáte, pusťte se do výběru. Ale jaký typ zvolit? V zásadě záleží pouze na dvou aspektech: vašich finančních možnostech a dispozicích zahrady. Rozumnou volbou jsou kvalitní a přitom dostupné plastové bazény od českého specialisty Rentmil. V nabídce výrobce bazénů na www.rentmil.cz najdete menší zapuštěné bazény i rozměrné luxusní bazény, zastřešení a kompletní příslušenství pro údržbu bazénu, se kterým bude vaše letošní léto ještě zábavnější, než kdybyste ho trávili u hotelového bazénu v zahraničí. Za cenu rodinné dovolené u moře můžete mít luxusně vyhlížející privátní koupaliště, které vám vydrží deset až patnáct let.

Publikováno: 08. 05. 2020

Kategorie: Bazény a relax

Autor: Lucie Vrána