Venkovní vířivka jako skvělý zdroj hydroterapie, chromoterapie i fontány mládí

Celoroční venkovní vířivky se stávají hitem posledních let. A není se vůbec čemu divit. Jsou totiž nejen zárukou odpočinku a uvolnění stresu po náročném dni, ale uleví i od bolesti zad a svalů. A benefitů mají venkovní vířivky ještě mnohem více – při svém domácím wellness můžete těžit z hydroterapie, chromoterapie i přínosů fontány mládí.

Úleva od bolestí, lepší obranyschopnost i odbourání stresu

Pravidelná vodoléčba neboli hydroterapie s sebou nese řadu benefitů pro naše tělo – zlepšuje cirkulaci krve, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení a elasticitu kůže, pomáhá s rozprouděním lymfy, zmírňuje bolesti kloubů a zlepšuje naši obranyschopnost. Doplníte-li navíc pobyt ve venkovní vířivce ještě o světelnou chromoterapii (jako je tomu například u vířivek IQue od renomovaného švédského výrobce), můžete zharmonizovat své tělo i mysl, zmírnit stres a celkově posílit organismus. Unikátní bublinková terapie MicroSilk, kterou disponují již zmíněné venkovní vířivky IQue, je pak označována za fontánu mládí, jelikož díky milionům mikro-bublinek, které jsou při této terapii produkovány a obsahují o 70 % více kyslíku, čistí a hydratuje kožní póry, působí proti kožním problémům a funguje i jako omlazovací prvek.

Vířivky Brno: Přesvědčte se doslova na vlastní kůži

Pokud vás vidina soukromého wellness zaujala, doporučujeme vám návštěvu showroomu nabízejícího vířivky v Brně a okolí, který provozuje společnost Spahouse. V něm se můžete osobně seznámit s výhodami vířivek IQue a vyzkoušet si je na vlastní kůži. A pokud byste to měli za vířivkami v Brně přeci jen z ruky, nemusíte se svého snu vzdávat – inspirovat se můžete na stránkách e-shopu nebo navštívit některý z bližších showroomů Spahouse, a to v Praze nebo Hradci Králové.

Publikováno: 30. 06. 2023

Kategorie: Bazény a relax

Autor: Adéla Zemanská