Velkoobchod s textilem je skvělým způsobem, jak ušetřit na oblékání vašich zaměstnanců. Kde nakupovat výhodněji?

Mnoho zaměstnavatelů se musí potýkat s neustálým sháněním pracovních oděvů pro své zaměstnance. Obzvlášť ve výrobním odvětví je četnost nákupů oblečení opravdu častá. V takových případech se již bavíme o desetitisících a v některých případech klidně o statisících korun ročně. Jak ušetřit velké množství peněz za oděvy?

Každá úspora vám zvyšuje zisky

Čím více máte vyřešenou každou jednotlivou maličkost podnikání, tím větší zisky si zařídíte. To je zlaté pravidlo podnikání. To samé platí i pro oblast odívání vašich podřízených. V takových případech je velmi nerozumné nakupovat v klasických maloobchodech, které vám nejsou schopny nabídnout výhodné ceny. Vsaďte raději na velkoobchod oblečení, díky kterému dokáže každý majitel firmy ušetřit opravdu velké množství peněz. Nemusíte se přitom bát nesplnitelných podmínek pro zahájení velkoobchodních cen, nýbrž si jich lze užít už při malém odběru. Jedním z nejoblíbenějších dodavatelů v tomto odvětví je společnost se stránkami xfer.cz.

Ohromný výběr i výroba na zakázku

Nezáleží tak na tom, zdali zrovna sháníte třeba čepice, tašky, bundy nebo například pracovní tričko s dlouhým rukávem – na zmíněných stránkách naleznete naprosto vše potřebné. Drtivá většina firem se soustředí také na to, aby oblečení zaměstnanců disponovalo firemním potiskem. Díky němu zvyšujete povědomí o své značce a získáváte další zákazníky. Ani to není problémem pro firmu Xfer, přičemž je schopna vytvořit potisk, výšivku či vyrobit cokoliv na zakázku. Tak budete mít jistotu, že budou splněny všechny vaše požadavky do toho nejmenšího. Při příštím nákupu oblečení raději vsaďte na velkoobchod a začněte šetřit. Uspořené peníze můžete následně vložit do rozvoje vašeho businessu.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána