Střecha se neobejde bez kvalitního okapového systému

Žádná střecha se neobejde bez kvalitních žlabů a okapového systému. Ten se vyplácí pořídit od renomovaných prodejců. Jedině tak si můžete být jisti, že vaše střecha bude maximálně plnit svůj účel.  Moderní budovy si žádají stejně moderní řešení a technologie. A ty se samozřejmě nevyhýbají ani segmentu s okapovými systémy. Jaké máme možnosti?

Okapový systém Wijo

Novinkou na trhu je okapový systém Wijo (na internetu hledejte pod odkazem okapy a svody z Českých Budějovic). Ten disponuje spolehlivostí, těsností, dlouhou životností a také na pohled velmi dobře vypadá. Z estetického hlediska žlaby, okapy a svody Wijo povýší váš dům na zcela novou úroveň.

Kvalita a dlouhá životnost

Systém Balex Wijo splňuje tu nejpřísnější legislativu a veškeré normy, což je samo o sobě zárukou jeho kvality a dlouhé životnosti. Při výrobě okapů se například používá čistá ocel, jež celému systému předurčuje dlouhou životnost bez jakýchkoliv závad.

Jednoduchá montáž

Výhodou okapového systému Wijo je i jeho kompatibilita se všemi druhy střešních i fasádních krytin, ale i velmi rychlá a jednoduchá montáž, kterou zvládnete i svépomocí. Doslova pod vašima rukama se tak může zrodit nesmírně odolný okapový systém, jenž odolá sněhu i ledu. Systém, který bude spojovat výhody polyesterových povlaků odolávajících korozi a kovu. Obzvláště v oblastech s nepříznivým klimatem se tak jedná o ideální řešení.

Žlaby Zambelli

Další novinkou na trhu jsou lehké a přitom extrémně odolné pozinkované žlaby Zambelli, jež odolají i déletrvajícímu vystavení přímé vodě a extrémní vzdušné vlhkosti. Žlaby můžete mít měděné, titanové nebo máte možnost sáhnout po modelu z pozinkovaných pásků. Všechny varianty umožňují i lakovanou povrchovou úpravu a disponují patřičnou barevnou i tvarovou stálostí.

Publikováno: 13. 11. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána