Se zapůjčenou dodávkou převezete stavební materiál a poslouží vám i při stěhování

Mít k dispozici užitkové vozidlo je leckdy k nezaplacení. Třeba v momentě, kdy se rekonstruuje a každou chvíli je třeba přepravit stavební materiál. Anebo v případě stěhování, které se rozhodneme realizovat svépomocí. Jen málokdo však dodávku využívá po celý rok – a než aby zbytečně zabírala parkovací stání a chátrala, se jí vyplatí zapůjčit. Díky službě van2go je rezervace vozu snadná, rychlá a naprosto bezproblémová.

Stačí si vybrat správný model

Z internetu rovnou za volant. Tak zní heslo služby van2go, kterou provozuje společnost Drive Master. Její vozový park čítá moderní dodávková vozidla značky Opel, a to modely Vivaro Van a Movano (varianty L2H2, L3H3 a valník s plachtou na 10 palet). Pronájem dodávky Praha byl koncipován s ohledem na velmi jednoduchý proces. Stačí si vybrat požadovaný model, vyplnit dotazník a provést úhradu (kartou nebo převodem). A pak už si jen na smluveném místě vyzvednete vozidlo. V rámci nadstandardních služeb si lze k běžné rezervaci připlatit za použití tažného zařízení, snížení spoluúčasti na 5 nebo 0 % (nájemné ve standardu zahrnuje pojištění se spoluúčastí ve výši 10 %), vyčištění vozu při vrácení a vyzvednutí vozu na libovolném místě Praze. Konečnou cenu uvidíte ještě před dokončením objednávky přímo ve formuláři. Na své si přijdou také zájemci o zapůjčení mikrobusu. Služba van2go vozidlo nabízí i s řidičem.

Na jak dlouho si můžete dodávku zapůjčit a kolik kilometrů s ní urazit?

Van2go umožňuje flexibilní pronájem dodávky již od jediné hodiny až na dobu 30 dní. V případě potřeby si lze rezervaci prodloužit. Počet najetých kilometrů omezen není, ale musíte počítat s příplatkem při překročení denního limitu 250 km. Další informace včetně platného ceníku a možnosti online rezervace dodávky najdete na webových stránkách https://www.van2go.cz/uvod.html.

Publikováno: 21. 09. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána