Prodej nemovitosti nemusí být nekonečným utrpením. Kdo vám pomůže?

Trh s bydlením je ohromným a nevyčerpatelným oborem, s nímž se alespoň jednou v životě seznámí drtivá většina z nás. Není se čemu divit, protože nemovitosti jsou nejen jednou z nejdůležitějších oblastí lidské činnosti, ale zároveň se stávají skvělým investičním produktem. Práce s nimi však není nic jednoduchého a vyžaduje profesionální přístup. Jak na to?

Svépomocí, nebo spolupráce s profesionály?

Každý z vás, kdo se již někdy v minulosti pokusil prodat nemovitost na vlastní pěst, nám dá zajisté za pravdu. Celý proces je složitý, zdlouhavý a v mnoha ohledech i rizikový. Jako by nestačilo nekonečné čekání na vhodného kupce a neustálé smlouvání o ceně, musíte myslet i na stohy papíru, smlouvy, čekání na úřadech, postupování dle platné legislativy a další vyřizování. Nikdy však nemáte jistotu, že jste vše zajistili správně a nebudou vás čekat problémy. Přesně z těchto důvodů vznikají nejrůznější realitní kanceláře, které všechny dané procesy zrealizují za vás. Přirozeně je nutné zvolit pouze ověřené a kvalitní pomocníky, mezi něž patří například známé Reality Hlavenková. Tato odbornice se pohybuje ve svém odvětví již více než dvacet let a chlubí se schopností prodat drtivou většinu budov do pouhých dvou měsíců.

Dopřejte si klid

Její specialitou je především výkup nemovitosti za hotové Moravskoslezský kraj a poctivá zákaznická péče se vším všudy. Celý proces začíná u telefonického kontaktu, nezávazné schůzky, prohlídky vašeho majetku a v případě zájmu podepsání smlouvy o vzájemné kooperaci. Po těchto krocích přichází čas na hledání kupce, prodej a zajištění veškerého servisu. Chcete-li mít stoprocentní jistotu, dostat adekvátní finanční kompenzaci za váš majetek a mít vše vyřešené rychle, obraťte se na zmíněnou společnost.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Lucie Vrána