Potřebujete nový plot, bránu či branku? Vyberte si ty bezúdržbové

Kvalitní kovové ploty jsou na celý život. Důležité však je, aby byly s takovou povrchovou úpravou, která nabídne dokonalou ochranu plotu, nebo z materiálu, jenž nepodléhá korozi, což je hliník.

Jak vypadají moderní ploty?

Hitem dnešní doby je návrat ke kovu. Může jít o ploty celokovové, kde jsou z kovu jak plotové sloupky, tak výplň. Nebo je z kovu pouze výplň osazená obvykle do vyzděných sloupků.

Kované ploty

Velice univerzálním řešením bývají kované ploty. Jde o ploty z kvalitních kovových profilů v designu tradičních kovaných plotů.Záleží vždy jen na vás, jak moc zdobnými si je zvolíte. Ty prostší se hodí i k těm nejmodernějším stavbám, ty zdobnější vypadají pěkně u tradičních rodinných domků, u vil a bez poškození genius loci najdou uplatnění i na chalupách, kde nahradí na údržbu problematické plaňkové plůtky. Kované ploty LAMARK vám budou sloužit zcela bez údržby až 35 let. Stejně tak nebudete muset provádět údržbu na povrchové úpravě kovaných branek a bran.

Ploty z tahokovu

Kdo hledá skutečně hypermoderní oplocení, hodící se i k minimalistickým moderním stavbám, ten sáhne po oplocení z tahokovuLAMARK nabízí ploty z tahokovu v šesti strukturovaných motivech s různou prostupností světla. I tahokov je bezúdržbový po dobu minimálně 35 let. Je navíc designově natolik nadčasový, že ani po 35 letech nebude nemoderním.

Hliníkové ploty

Moderní ploty, brány a branky vyrábí LAMARK rovněž z bezúdržbového hliníku. Všechny čtyři motivy výplní jsou velice kompaktní. Hliníkové oplocení se hodí pro každého, kdo hledá skutečnou kvalitu a moderní styl.

Oplocení od LAMARK

LAMARK již od roku 2004 nabízí to nejkvalitnější a nejmodernější oplocení na míru. Vjezdové brány, vchodové branky, ploty – to vše jako bezúdržbové po dobu minimálně 35 let. Firma si vše sama naměří a následně rovněž namontuje, včetně perfektně fungujících komponentů vjezdových bran a branek. LAMARK je synonymem pro kvalitní a vkusné ploty.

Publikováno: 02. 07. 2020

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Lucie Vrána