Jak využít univerzální vysavač i na zahradě?

Multifunkční pomocník může být skvělým pomocníkem doma, v dílně ale i na zahradě. Zejména ten s funkcí fukaru vám ulehčí mnoho práce i času. A stane se z něj parťák do nepohody.

Zařízení s možností vysávání mokrých a suchých nečistot – to je někdy lepší než požehnání. Využije ho celá rodina při běžných činnostech, ale „podrží vás“ i během kalamit a nečekaných událostech. Doma s ním samozřejmě můžete běžně vysávat. Ale jeho nepostradatelnost pocítíte zejména, když se vám rozbije váza, kečup i květináč. Zvláště pak ve chvílích, kdy je třeba vyčistit klec kanárkovi či křečkovi, nebo dokonce akvárium.

Pomůže při vrtání, řezání, montování ředění i barvení. Zkrátka žádný prach, nepořádek nebo upatlané ruce, když si to nepřejete. Vytáhnete filtrační sáček a vysajete. Zbytečky jen setřete utěrkou a máte vystaráno.

Skutečně ohromnou posilou je i na zahradě. Vysajete s ním zbytky vody v bazénku před zimou, vyčistíte příjezdovou cestu i chodníky od spadaného listí. Pokud si rádi přesazujete květiny v pohodlí terasy či zimní zahrady, nebude potřeba starat se o přebytky hlíny na podlaze, vysavač je okamžitě pohltí a můžete hlínu nasypat zpět do pytle či nádoby. Ani hroudka hlíny či hnojiva nazmar. Fukar naopak vyžene nečistoty ze skulinek i těžko dostupných míst.

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

 Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějších nečistot. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i příslušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu navíc WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

Publikováno: 07. 10. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána