Ekologickou likvidací vozidel se zabývá firma z Raspenavy

Některé povinnosti se mohou překvapivě vyplatit. Takovou je třeba zákonná povinnost zlikvidovat starý vůz či autovrak ekologicky. Jen tak odstavit auto někde u silnice či na parkovišti rozhodně není možné. Abychom mohli přestat platit zákonnou pojistku a byli zproštěni všech povinností z provozování vozidla, musíme jej nechat ekologicky zlikvidovat. Nebojte se! Nejenže to nemusí nic stát. Ještě můžete za své vozidlo dostat až 10 000 Kč. Jak na to?

Ekologickou likvidací vozidel se zabývá firma z Raspenavy. Služba Zlikvidujauto.cz se zaměřuje na řidiče, kteří mají automobil na konci své životnosti. Je jedno, jestli se jedná o vůz, který dosloužil kvůli svému věku, nebo jde o automobil po havárii či poruše, a již se jej nevyplatí opravovat. Ve všech těchto případech pomáhá služba Zlikvidujauto.cz řidičům jak s ekologickou likvidací vozidla, tak s odhlášením automobilu na MÚ. K tomu navíc nabízí řidičům peníze za likvidace vozidel.

Až 10 000 za likvidovaný vůz

Každé auto je jiné, a od toho se odvíjí i částka, kterou může majitel za svůj likvidovaný vůz získat. Obvykle se tato částka pohybuje do 10 000 Kč. Cena je vždy stanovena na základě stáří a stavu vozidla. Při ocenění se hledí zejména na využitelnost náhradních dílů.

Kde snadno zlikvidujete svůj vůz?

Ekologická likvidace vozidel Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald a okolí těchto měst – to je služba Zlikvidujauto.cz. Firma provozující ekologickou likvidaci si vůz zcela zdarma odveze až do vzdálenosti 100 km. Nezáleží na tom, zdali je auto pojízdné, nebo je nutný odtah. Majiteli vozidla je vystaveno potvrzení o ekologické likvidaci vozidla a v případě zájmu firma provede i veškeré administrativní úkony kolem jeho odhlášení.

Zatímco jeden vůz prodáte, na jiný zde získáte náhradní díly

Někdy jedno auto likvidujeme, na jiné sháníme náhradní díly. Ekologická likvidace vozidel Raspenava pomáhá řidičům v obou případech. Kromě likvidace vozidel nabízí i prodej náhradních dílů. Díky tomu nemusí být některá auta ještě na odpis. Případně lze jejich opravu realizovat s levnějšími náhradními díly.

Publikováno: 24. 03. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána