Co nadělit letos pod jedličku?

Jděte na to od lesa. Někteří nevědí, co chtějí, někteří nechtějí nic a někteří nechtějí, abyste za ně utráceli. Ani jedna z možností přímo nepomáhá, když jste rozhodnutí nějaký ten dárek k Vánocům naježit. Proto je dobrou možností dárek, který je kvalitní a ulehčí vynakládané úsilí. Nebo může udržet perfektní útulný pocit čistoty, který je neméně důležitý.

Letos se s námi ceny energií skutečně nemazlily, takže na to šli od lesa možná právě i členové rodiny a nyní mají doma krb či krbová kamna. A pro takové existují přímo perfektní dárky!

Řetězová pila mimo příprav palivového dřeva bude mít využití na zahradě i k prořezávání silnějších větví. Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Uklidit popel bez rozlítaných sazí, čistě a rychle, zvládne bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 Battery Je kompatibilní s 18 V baterií, stejně jako řetězová pila CNS 18-30, takže vám pro oba přístroje bude stačit jedna baterie.

Publikováno: 16. 12. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána