8 způsobů, jak využít skladovací kontejner KOVOBEL

Důležitost některých věcí si člověk uvědomí až ve chvíli, kdy si je pořídí. Skvělým příkladem je skladovací kontejner. Pokud jste se bez něj doposud obešli – až si ho pořídíte, váš život se převrátí naruby. Nebo možná ne, ale rozhodně se změní k lepšímu, protože díky němu konečně najdete odpovědi na mnohé otázky, které si kladete již léta. Následující příklady praktického využití kontejneru hovoří za vše. Montované skladové kontejnery se hodí téměř každému!

Montovaný skladovací kontejner

Určitě máte doma spoustu věcí, bez nichž se momentálně docela dobře obejdete, ale mohly by se vám hodit v budoucnu. Teď však překáží, a proto by měly odpočívat v ústraní. Ve skladovacím kontejneru!

Mobilní sklad

Potřebujete být flexibilní a mít vždy po ruce sklad materiálu, nářadí nebo zboží bez ohledu na místo, kde se právě nacházíte? S mobilním skladem můžete.

Skládací přístřešek na auto

Skladovací kontejner KOVOBEL lze využít jako alternativu ke klasické garáži. Vaše auto spolehlivě ochrání před vlivy počasí. Stačí si ho dovybavit nájezdovou rampou a ochrannou závorou proti krádeži. Zároveň si můžete vybrat mezi jedno a dvoukřídlými dveřmi.

Přístřešek na kola

Kam s koly, které doma na chodbě překáží? I ta můžete bez obav uskladnit v kontejneru. A samozřejmě i jiné sportovní vybavení, jež zabírá spoustu místa.

Přístřešek na dřevo

Chcete-li mít dřevo na vytápění v suchu, pořiďte si na něj skladovací kontejner. Ochráníte ho před deštěm a zajistíte, aby bylo vždy připraveno na podpal.

Zahradní přístřešek

Kam se sekačkou a ostatním zahradním náčiním, které se nevejde do garáže? I v tomto směru vám skladovací kontejner perfektně poslouží. Zastane funkci zahradního přístřešku.

Přístřešek pro popelnice

Kontejner nachází využití také jako úložný box na popelnice. Odolná konstrukce zajišťuje velmi dlouhou životnost.

Self-storage

Napadlo vás, že budete skladovací prostor pronajímat formou self-storage? Kontejnery KOVOBEL jsou pro tento účel jako stvořené. Další informace a možnost objednávky najdete na www.kovobel.cz.

Publikováno: 06. 03. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Lucie Vrána