Splňte si sen a nechte si postavit moderní roubenku

Máte v hlavě sen o svém budoucím bydlení? Pokud jste si vysnili moderní roubenku, jste na správném místě. Máte-li ale jiné představy, vůbec to nevadí. Dokonce i ve chvíli, kdy už v ruce máte projekt pro zděný dům či jiný dům, lze ho snadno přeměnit na projekt dřevostavby a výhod roubených domů si budete moci užívat také. Jaké tedy jsou?

Do roka jste zabydlení

Mezi největší přednosti obytných dřevostaveb se řadí rychlost jejich výstavby. Hrubá stavba může stát za pár dní, do dvou týdnů ji máte pod střechou a po několika měsících se už můžete nastěhovat. S moderním roubeným domem získáte také více užitné plochy, stěny ze dřeva mají menší tloušťku než běžné zdivo. Disponují i dobrými tepelně technickými vlastnostmi (například nízká tepelná vodivost), na vytápění si tak vystačíte s nižší spotřebou tepla.

S 3D vizualizací za dokonalým designem

Opomenout nelze ani vzhled. Dřevěný design je v souladu s přírodou a zejména na vesnicích a v menších městech se tak krásně vyjímá. Protože vzhled stavby je opravdu důležitý, a ne každý si ho umí v hlavě představit, doporučujeme nechat si zhotovit 3D vizualizaci. Budete tak mít možnost projít si virtuálně všemi místnostmi a ujistit se, že návrh skutečně odpovídá tomu, jakou moderní roubenku jste si vysnili.

Roubenky od Bartoše

Moderní roubené domy, ať už pro trvalé bydlení, k rekreaci, či jiným účelům již od roku 1995 vyrábí a montuje firma Bartoš-roubenky. Díky precizní dokumentaci, detailnímu návrhu, přesnosti při opracovávání dřeva, kvalitě používaných materiálů (červený západní cedr, žlutý cedr, lepená borovice, smrk nebo konstrukční masivní dřevo) a modernímu technologickému vybavení (dřevoobráběcí stroje) vám smontuje takovou dřevostavbu, jakou jste si představovali ve vašich snech.

Publikováno: 21. 03. 2019

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Lucie Vrána