Není nad vlastní bydlení. Nechte si postavit luxusní dům na klíč!

Řídíte se lidovými moudry? Jedno z nich praví, že kdo hledá, najde. Ale platí to vždy a v každé situaci? V souvislosti s hledáním lepšího bydlení tak napůl. Pokud se zaměříte pouze na starší domy, pravděpodobně nakonec učiníte pár kompromisů. Buď vám nesedne stavba jako taková, anebo pozemek. Případně obojí, protože váš výběr ovlivní další faktory. Jak z toho ven? Řešení, které uspokojí téměř každého, se nazývá individuální výstavba. Obraťte se na odborníky a nechte si postavit luxusní sídlo, jež se stane vaším novým domovem.

Stavbu domu na klíč svěřte profesionálům

Najít profesionála, který se úkolu zhostí svědomitě (a postará se také o administrativu), není v dnešní době vůbec jednoduché. Firmy šetří na stavebním materiálu, pracovníci nedodržují technologické postupy... Proto se vyplácí důvěřovat společnostem s dlouholetou praxí a dobrým renomé. Jednou z nich je McFALL DEVELOPMENT. Možná jste o ní slyšeli v souvislosti s atraktivním projektem Zelený Zlonín, zabývá se však i individuální výstavbou typových domů.

Prohlédněte si moderní nízkoenergetické domy naživo

Další lidové moudro praví „nekupuj zajíce v pytli“. A proto McFALL DEVELOPMENT umožňuje zájemcům o výstavbu nového moderního domu na klíč prohlídku typového domu v rámci projektu Zelený Zlonín. Neváhejte, domluvte si prohlídku s obchodním zástupcem a udělejte si obrázek o tom, jak má vypadat kvalitní nízkoenergetické bydlení. Možná se vám v malebné obci zalíbí natolik, že se rozhodnete pro pořízení domku právě tam. Anebo si „jen“ pověříte kvalitu výstavby a zůstanete u původního plánu – McFALL DEVELOPEMENT působí v celé republice. Firma na výstavbu rodinných domů zajišťuje individuální realizaci na parcelách, které nabízí k prodeji, ale také na klientově vlastním pozemku. Ukázky typových domů a další informace najdete na mcdf.cz.

Publikováno: 15. 03. 2020

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Lucie Vrána